حمله جنگنده‌های اسرائیل به مناطقی در غزه/ 5 نفر به شهادت رسیدند

کدخبر: ۶۴۳۱۰۵
در حمله هوایی رژیم اسرائیل به مرکز نوار غزه، ۵ نفر شهید و ۳۰ نفر زخمی شدند.
حمله جنگنده‌های اسرائیل به مناطقی در غزه/ 5 نفر به شهادت رسیدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حمله هوایی جنگنده‌های رژیم اشغالگر به منزلی در محله موسوم به «محله عربستانی ها» در غرب رفح رخ داده است. از میان کشته شدگان این حمله دو کودک دیده می شود.

همچنین خبر می رسد که جنگنده های رژیم صهیونیستی منزل خانواده برهوم را نیز در اردوگاه «یبنا» در رفح در جنوب نوار غزه بمباران کردند.

وزارت بهداشت فلسطین در غزه روز جمعه تازه‌ترین آمار شهدا و مجروحان تجاوزهای رژیم صهیونیستی را منتشر و اعلام کرد که شمار شهدای فلسطین از آغاز تجاوزگری ارتش این رژیم به نوار غزه در هفتم اکتبر۲۰۲۳ (۱۵ مهر۱۴۰۲) به ۳۴ هزار و ۳۵۶ نفر افزایش یافت.

به گزارش ایرنا، وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی در پنج مورد جنایت طی ۲۴ ساعت گذشته، ۵۱ شهروند فلسطینی را شهید و ۷۵ نفر دیگر را زخمی کرد.

وزارت بهداشت فلسطین در غزه افزود که تعدادی از قربانیان حملات رژیم صهیونیستی همچنان زیر آوار و در جاده ها هستند و آمبولانس ها و کارکنان جمعیت هلال احمر فلسطین نمی توانند به آنها دسترسی پیدا کنند.

بر اساس این گزارش، با احتساب این شهدا، شمار شهدای فلسطین از آغاز تجاوزگری ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ (۱۵ مهر۱۴۰۲) به ۳۴ هزار و ۳۵۶ نفر و شمار زخمی‌ها نیز به ۷۷ هزار و ۳۶۸ نفر رسید.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی