حملات بامدادی ارتش اسرائیل به جنوب لبنان

کدخبر: ۶۴۵۳۳۹
اقتصادنیوز: طی یک ساعت اخیر مناطق اطراف شهرک‌های «عیتا الشعب»، «مارون الرأس»، «عیترون»، «حولا»، «کفرکلا» و «الخیام» در جنوب لبنان مورد اصابت موشک‌های اشغالگران قرار گرفته است.
حملات بامدادی ارتش اسرائیل به جنوب لبنان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، شبکه «المنار» بامداد چهارشنبه از حملات مکرر جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان خبر داد.

در این گزارش آمده است که طی یک ساعت اخیر مناطق اطراف شهرک‌های «عیتا الشعب»، «مارون الرأس»، «عیترون»، «حولا»، «کفرکلا» و «الخیام» مورد اصابت موشک‌های اشغالگران قرار گرفته است.

خبر مرتبط
آلمان به اسرائیل هشدار داد/ درخواست فوری از رژیم صهیونیستی

وزیر امور خارجه آلمان گفت: من نسبت به یورش گسترده به رفح هشدار می‌دهم.

خبرنگار المنار از جنوب لبنان همچنین گفت که چندین موشک و راکت نیز در پاسخ به این تجاوزات نظامی، پی در پی به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک شده و ضمن فعال کردن آژیرهای خطر در شهرک‌های صهیونیست، سامانه‌های پدافندی «گنبد آهنین» را نیز درگیر کردند.

صهیونیست‌ها از زمان اجرای عملیات «طوفان الاقصی» توسط رزمندگان جنبش مقاومت حماس در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۲۳، علاوه بر نوار غزه به مناطق جنوب لبنان نیز حملات توپخانه‌ای و هوایی انجام می‌دهند.جنبش مقاومت اسلامی لبنان نیز در حمایت از عملیات طوفان الاقصی، پایگاه‌های نظامی صهیونیست‌ها در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.

حزب‌الله همواره تاکید کرده است که این حملات در حمایت از مردم غزه و نیروهای مقاومت فلسطین انجام شده و تا زمان تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داشت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی