خطیب موقت نمازجمعه تهران،

غزه نشان داد دشمن تا چه حد با انسانیت دشمنی دارد

کدخبر: ۶۴۵۸۰۳
اقتصاد نیوز :خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: پیام عاشورایی امام حسین (ع) در غزه موجب شد تبلیغات هماهنگ و پرحجم قدرت‌های بزرگ، به وسیله دانشجویان و مردم غرب در کشورهای غربی رنگ ببازد.
غزه نشان داد دشمن تا چه حد با انسانیت دشمنی دارد

 

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام کاظم صدیقی خطیب موقت نماز جمعه تهران در نماز جمعه این هفته تهران در دانشگاه تهران برگزار شد، با اشاره به جنایت رژیم صهیونیستی در غزه گفت: غزه نشان داد دشمن تا چه حد با انسانیت دشمنی دارد و بچه‌ها، زنان و بیماران فلسطینی در آتش قساوت صهیونیست‌ها می‌سوزند.

وی افزود: پیام عاشورایی امام حسین (ع) در غزه موجب شد تبلیغات هماهنگ و پرحجم قدرت‌های بزرگ، به وسیله دانشجویان و مردم غرب در کشورهای غربی رنگ ببازد. دانشجویان مظلوم دختر در آمریکا و  استادان پیر دانشگاه‌های این کشور زیر زانوهای پلیس آمریکا تحت فشار قرار می‌گیرند و به زندان می‌افتند.

خبر مرتبط
علم‌الهدی: نامه رهبر انقلاب چراغ راه جنبش دانشجویان آمریکاست/ باید خدا به دلیل نعمت داشتن چنین رهبری شکر کرد

اقتصاد نیوز :نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد گفت: نامه چند سال پیش رهبر معظم رهبری خطاب به جوانان اروپا و آمریکا مبنای نهضت ضد صهیونیستی و ریشه جنبش‌های اعتراضی دانشجویان در دانشگاه‌های آمریکا است.

صدیقی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه مرگ حق است و همه ما این مسیر را خواهیم پیمود، گفت: آنچه بعد از انتقال ما از این خانه ویران به خانه ابدی دستمان را می‌گیرد، تقوا است. بهترین توشه برای زندگی ابد تقواست. تقوا بازدارنده و نگهدارنده از شیاطین درونی و بیرونی است. همه ما موظفیم در برابر فشارهای درونی و بیرونی تسلیم باطل نشویم.

امام جمعه تهران تصریح کرد: برای هر گناهی که در زندگی برایمان پیش می‌آید باید حساسیت به خرج دهیم و بترسیم و جبران کنیم و به آبرومندان درگاه الهی متوسل شویم که در اوج همه آنان اهل بیت عصمت و طهارت هستند.

وی اظهار داشت: در نماز که نزدیک‌ترین حالت انسان به خداست، هدایت بر صراط مستقیم را از خدا طلب می‌کنیم. صدیقین کسانی هستند که بی‌صداقتی در ابعاد وجودی آنان راه ندارد. آنان در مقام فکر، انگیزه و عمل صادقانه با خدا تعامل می‌کنند. ما هم اگر در این مقام‌ها با خدای خودمان حقیقت را بگوییم، در مسیر صدیقان خواهیم بود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    فوری/ حادثه برای بالگرد رئیسی + گزارش لحظه به لحظه