گردان‌های القسام اعلام کرد:

کشته شدن اسیر اسرائیلی در پی حملات هوایی تل آویو

کدخبر: ۶۴۶۰۷۲
اقتصادنیوز: سخنگوی گردان‌های القسام، شاخه نظامی حماس از مرگ یک اسیر صهیونیستی دیگر بر اثر حملات رژیم صهیونیستی در نوار غزه خبر داد.
کشته شدن اسیر اسرائیلی در پی حملات هوایی تل آویو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ابوعبیده، سخنگوی نظامی گردان‌های القسام امروز شنبه در صفحه تلگرام خود اعلام کرد اسیر صهیونیست به نام «نداف بوبلابیل» ۵۱ ساله اهل نیریم و دارای تابعیت انگلیس جان خود را از دست داد.

خبر مرتبط
نتانیاهو بزرگترین تهدید برای اسرائیل

اقتصادنیوز: یک مقام رده بالای اسبق آمریکایی معتقد است نخست وزیر اسرائیل و اعضای افراطی کابینه او تلاش دارند با ایجاد خشونت، به حیات سیاسی خود ادامه دهند، در حالی که در این مسیر همزمان در حال ضربه زدن به امنیت بلندمدت این رژیم هستند.

وی در تشریح زمان و دلیل مرگ این اسیر صهیونیستی گفت، او یک ماه پیش به همراه اسیر «جودی واینستین» بر اثر حملات ارتش رژیم صهیونیستی زخمی شد و به دلیل عدم دریافت مراقبت‌های پزشکی جان باخت چرا که بیمارستان‌های غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی تخریب و از مدار خدمات رسانی خارج شده‌اند.

خبر مرتبط
شمارش معکوس مرگ آغاز شد/ تانک‌های اسرائیلی در راه رفح

اقتصادنیوز: شاهدان عینی ‌گفتند که تانک های اسرائیلی به جاده صلاح الدین در مسیر رفح رسیده‌اند.

دقایقی پیش از انتشار پیام مذکور، رسانه نظامی وابسته به گردان‌های القسام، فیلم کوتاهی از این اسیر صهیونیستی را منتشر و اعلام کرده بود اندکی بعد درباره این تصویر توضیح خواهد داد.

در این فیلم این اسیر در وضعیت خوبی به نظر می‌رسد، اما ظاهرا بر اثر ضربه‌ای که خورده، اطراف چشم راست او دچار کبودی قابل مشاهده‌ای شده است.

خبر مرتبط
تهدید جدی حماس علیه اسرائیل/ با حمله به رفح اسرای اسرائیلی قتل‌عام می‌شوند

اقتصادنیوز: شاخه نظامی حماس با انتشار ویدئویی تاکید کرد که اسرائیل با حمله به رفح اسیران اسرائیلی را قتل‌عام خواهد کرد.

در همین حال خانواده‌های اسرای صهیونیستی در واکنش به این اعلام ابوعبیده از کابینه رژیم صهیونیستی و در راس آن «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم درخواست کمک کرده و اعلام کردند باید برای تبادل اسرا به توافق رسید و زمانی برای تلف کردن وجود ندارد.

آنها اعلام کردند عصر امروز یک کنفرانس خبری فوری مقابل مقر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در تل‌آویو برگزار می‌کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی