النخاله: بهترین گزینه برای پایان اشغالگری مقاومت فلسطین است

کدخبر: ۶۴۶۲۷۱
اقتصادنیوز: دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: برغم همه خون ها و جان های فدا شده، مقاومت بهترین گزینه برای پایان دادن به اشغالگری است.
النخاله: بهترین گزینه برای پایان اشغالگری مقاومت فلسطین است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایرنا، «زیاد النخاله» در جمع فرماندهان و روسای گروه های مقاومت فلسطینی در سوریه افزود: جنگ علیه غزه یک فرصت برای ورود همه مبارزان به میدان مقابله با دشمن و محور صهیونیستی است.

وی اضافه کرد: غزه برای همه ما و ملت فلسطین که با اشغالگری و آوارگی دست و پنجه نرم می کنند، یک آزمایش است.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین ادامه داد: ملت ما در نوار غزه به طور بی سابقه و بی نظیری می جنگد و دشمن با مقاومتی رو به رو است که تا پیش از این سابقه نداشته است.

 پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۷ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی وزارت بهداشت فلسطین، شمار شهدای نوار غزه از آغاز جنگ علیه این منطقه تاکنون به ۳۴ هزار و ۹۷۱ نفر و شمار مجروحان نیز به ۷۸ هزار و ۶۴۱ نفر افزایش یافته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی