«بی‌بی» منفور شهرک‌نشینان/ بدرقه نتانیاهو با توهین و دشنام

کدخبر: ۶۴۶۵۰۰
اقتصادنیوز:نخست‌وزیر اسرائیل که امروز (دوشنبه) در گورستان محل دفن اجساد نظامیان رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی حاضر شده بود، مورد توهین و فحاشی خانواده‌های این افراد قرار گرفت.
«بی‌بی» منفور شهرک‌نشینان/ بدرقه نتانیاهو با توهین و دشنام

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، « بنیامین نتانیاهو » نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای ابراز همبستگی و همدردی با خانواده‌هایی که فرزندان نظامی‌ خود را در جنگ غزه از دست داده‌اند در گورستان نظامی «جبل هرتزل» در قدس اشغالی حاضر شد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی حین آغاز سخنرانی خود در این منطقه مورد توهین خانواده‌های این نظامیان قرار گرفت و شماری از آنها حاضر به گوش دادن به صحبت‌های نتانیاهو نشدند و محل را ترک کردند.

خبر مرتبط
خشم خانواده‌های اسرای اسرائیلی از تصمیمات نتانیاهو

اقتصادنیوز: خانواده‌های اسرای اسرائیلی با برپایی تظاهرات گسترده خواستار توافق فوری کابینه با مقاومت فلسطین برای آزادی اسرا شدند.

بر پایه این گزارش، برخی دیگر اما در محل ماندند و شعارهایی را علیه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی سر دادند.

یکی از افراد مذکرو در این باره خطاب به نتانیاهو گفت: «زباله، تو فرزندم را از من گرفتی».

همچنین مادر « گای ایلوز » اسیر صهیونیست کشته شده در نوار غزه خطاب به نتانیاهو فریاد زد: پسر من قبری ندارد که به دیدارش بروم، او را به ما بازگردان.

نتانیاهو درحالی مورد فحاشی و توهین قرار گرفت که صبح امروز نیز رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند خانواده‌های نظامیان کشته شده این رژیم به « ایتامار بن گویر » وزیر امنیت داخلی رژیم اسرائیل در گورستان نظامی در منطقه «اشدود» در سرزمین‌های اشغالی حمله کردند.

خبر مرتبط
مخالفت خانواده نظامیان اسرائیلی با حمله به رفح/ ارسال نامه به رئیس ارتش

خانواده‌ ۶۰۰ نظامی ارتش اسرائیل اعلام کردند که مخالف حمله به شهر رفح هستند.

براساس این گزارش، خانواده‌های نظامیان کشته شده با سردادن شعارهایی، بن گویر را «جنایتکار» خواندند.

« ایتامار بن گویر » وزیر امنیت داخلی از جمله تندروترین اعضای کابینه رژیم صهیونیستی است که بر ادامه جنگ علیه غزه، با وجود درخواست های داخلی و خارجی برای توقف جنگ و اجرای توافق آتش بس تاکید دارد.

 پس از گذشت ۲۲۰ روز از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم اسرائیل طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۲۲۰ روز نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    فوری/ حادثه برای بالگرد رئیسی + گزارش لحظه به لحظه