رئیس شاباک: در طوفان الاقصی شکست خوردیم

کدخبر: ۶۴۶۵۷۶
رونین بار رئیس شاباک هم به شکست در ۷ اکتبر اعتراف و گفت: در تامین امنیت برای اسرائیلی‌ها ناکام بوده‌ایم.
رئیس شاباک: در طوفان الاقصی شکست خوردیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، «رونین بار» رئیس سرویس اطلاعات عمومی اسرائیل (شاباک) امروز دوشنبه اعتراف کرد نهاد تحت مسئولیتش در تامین امنیت برای اسرائیلی‌ها در 7 اکتبر گذشته شکست خورده است.

پایگاه خبری شبکه رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی (کان) گزارش داد، بار که در مراسم یادبود نظامیان کشته شده در جنگ‌های اسرائیل در مقر شاباک سخنرانی می‌کرد گفت: همه ما این احساس را داریم که روز 7 اکتبر در تامین آن چتر امنیتی که به آن همیشه افتخار می‌کردیم، شکست خوردیم.

خبر مرتبط
استعفای افسر ارشد ارتش آمریکا در اعتراض به جنگ غزه

اقتصادنیوز: در پی استعفاهای سریالی در آمریکا به سیاست‌های دولت بایدن درباره غزه، اینک دامنه استعفا از دستگاه دیپلماسی خارجی به میان نظامیان رخنه کرده است.

او افزود: همه ما احساس شکست می‌کنیم، زیرا این احساس را داریم که می‌توانستیم مانع از وقوع آن شویم من به عنوان رئیس شاباک بیش از هر فرد دیگری این احساس را دارم.

وی خبر داد، در حال تحقیق در رابطه با عملیات حماس هستیم این یک تحقیق دردناک است و از آن عبرت گرفته و تجربه اندوزی خواهیم کرد.

پیش از این هرتسی هالیوی رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که مسئولیت شکست ارتش اسرائیل در 7 اکتبر (طوفان الاقصی) را می‌پذیرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی