دروغ بزرگ آمریکا درباره کمک تسلیحاتی به اسرائیل

کدخبر: ۶۴۶۵۸۴
اقتصادنیوز: علی‌رغم ادعای پیشین واشنگتن درباره تعلیق ارائه تسلیحات نظامی به رژیم صهیونیستی، سخنگوی کاخ سفید اذعان کرد که انتقال تسلیحات آمریکا به فلسطین اشغالی همچنان ادامه دارد.
دروغ بزرگ آمریکا درباره کمک تسلیحاتی به اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در نشستی خبری در ادامه اظهارات لفظی خود در عدم حمایت از تل آویو در عملیات نظامی گسترده در رفح به «عزم و جدیت» واشنگتن در ادامه کمک نظامی به این رژیم اذعان کرد.

علی‌رغم ادعای پیشین واشنگتن درباره تعلیق ارائه تسلیحات نظامی به رژیم صهیونیستی، سخنگوی کاخ سفید اذعان کرد که انتقال تسلیحات آمریکا به فلسطین اشغالی همچنان ادامه دارد.

خبر مرتبط
پاسخ حماس به رویای نتانیاهو درباره تسلیم کردن این جنبش

اقتصادنیوز: حماس اظهارات امروز نخست وزیر اسرائیل مبنی بر اینکه "جنگ را می‌توان با تسلیم جنبش، زمین گذاشتن سلاح‌ها و تحویل گروگان‌ها متوقف کرد"، مضحک خواند.

پایگاه خبری الجزیره دوشنبه گزارش داد که جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در اظهاراتی خبری با اشاره به ادامه مذاکرات آتش بس در قاهره اذعان کرد که ایالات متحده به ارسال تسلیحات برای رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داد.

سالیوان در نشستی خبری با ادعای اینکه کاخ سفید همچنان به مذکرات دیپلماتیک برای توقف جنگ در غزه پایبند است، اعلام کرد: ما به ارسال کمک‌های نظامی به تل آویو ادامه می‌دهیم.

وی در ادامه تصریح کرد: ما ارسال ۲۰۰۰ پوند بمب را متوقف کرده‌ایم چراکه باور داریم آن‌ها نباید بر روی مناطق پرجمعیت انداخته شوند.

سالیوان تاکید کرد که دولت بایدن در حال رایزنی با اسرائیل است و همچنان مدعی شد که از نظر واشنگتن یک عملیات نظامی گسترده در رفح اشتباه است، چراکه تهدیدی علیه جمعیت غیرنظامی عظیم در این منطقه محسوب می‌شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی