واکنش یک نماینده به واگذاری سهام پتروشیمی شازند به پالایشگاه تهران

کدخبر: ۶۴۶۶۵۷
اقتصادنیوز: منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری سهام پتروشیمی شازند به پالایشگاه تهران در شرایط کنونی به صلاح پتروشیمی نیست و انتظار می‌رود متولیان امر این فرآیند را متوقف کنند تا در مجلس جدید با جدیت بیشتر و در نظر گرفتن تمامی جوانب پیگیری و اقدام شود.
واکنش یک نماینده به واگذاری سهام پتروشیمی شازند به پالایشگاه تهران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «سیدمحمد جمالیان» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: اگر قرار به واگذاری سهام باشد، افرادی در استان مرکزی هستند که می‌توانند این سهام را خریداری کنند.

وی بیان کرد: قیمت‌گذاری صورت گرفته برای این سهام مطابق با بررسی‌های کمیسیون اصل ۹۰، با موازین کارشناسی تشخیص داده نشده است.

منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از معضلات استان مرکزی کمبود منابع آبی و آلودگی هوا است، نمی‌شود که منابع از استان صرف شود و آلودگی آن را مردم این منطقه تحمل کنند اما درآمد آن برای استان دیگری باشد.

خبر مرتبط
علت فوت مهندس پتروشیمی شازند چه بود؟

اقتصادنیوز: یک منبع آگاه در شرکت پتروشیمی شازند از فوت یکی از مهندسان این واحد تولیدی در روز دوشنبه خبر داد

جمالیان تاکید کرد: اگر قرار به درآمدزایی و اشتغال باشد، حق مردم استان مرکزی است که سال‌ها تاوان آلودگی صنایع را تحمل می‌کنند.

خبر مرتبط
وقوع حریق در پتروشیمی شازند / یک نفر جان باخت

اقتصادنیوز: مدیر کل مدیریت بحران استانداری مرکزی با اعلام خبر وقوع آتش سوزی در پتروشیمی شازند گفت که حریق مهار شده و متاسفانه در این حادثه یک نفر جان باخت.

وی گفت: هدف دولت با قدرت در مجلس پیگیری می‌شود اما این موضوع باید چیزی باشد که نفع مردم استان مرکزی در آن دیده شود.

پتروشیمی شازند در سال ۱۳۷۲ بهره‌برداری شد و به عنوان یکی از واحدهای فرادستی مطرح برای زنجیره بزرگی از تولیدکنندگان متوسط و کوچک کشور کارسازی و تامین مواد اولیه دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی