حضور رئیسی در کنگره جهانی حضرت رضا (ع) در مشهد

کدخبر: ۶۴۶۷۲۹
اقتصادنیوز: رئیس جمهوری شامگاه سه شنبه در کنگره جهانی حضرت رضا (ع) با اندیشمندان اسلامی جهان سخن می‌گوید.
حضور رئیسی در کنگره جهانی حضرت رضا (ع) در مشهد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری کشورمان شامگاه سه شنبه در کنگره جهانی حضرت رضا (ع) در جمع اندیشمندان «عدالت» از ۳۵ کشور جهان سخنرانی می‌کند.

همایش جهانی حضرت رضا (ع) از دیروز ۲۴ اردیبهشت با پیام رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای آغاز به کار کرد و شامگاه امروز به کار خود پایان می‌دهد.

پنجمین همایش جهانی حضرت رضا (ع) با هدف بررسی اندیشه تمدنی امام رضا (ع) و با شعار و محوریت موضوعی «عدالت برای همه، ظلم به هیچکس» با حضور اندیشمندان مطرح اسلامی و دیگر ادیان از چهار قاره جهان در حال برگزاری است

۶ نشست تخصصی با موضوعاتی، چون عدالت و نفی ظلم مبتنی بر تعالیم رضوی، بن مایه‌ها و نظریه‌های عدالت و نفی ظلم مبتنی در تعالیم رضوی، عدالت اجتماعی مبتنی بر تعالیم رضوی و عدالت فرهنگ مبتنی بر تعالیم رضوی دیروز برگزار شد.

در مراسم آغاز این همایش جهانی پیام مراجع عظام تقلید حضرات آیات؛ مکارم شیرازی، سبحانی و جوادی آملی قرائت و در ادامه با سخنرانی رئیس کنگره و تولیت آستان قدس رضوی حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی و سخنرانی دکتر عاملی دبیر کنگره جهانی حضرت رضا (ع) همراه شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی