انتقاد شدید وزیر اسبق جنگ اسرائیل از نتانیاهو/ حمایتهای بین‌المللی از بین رفت

کدخبر: ۶۴۶۸۷۳
وزیر اسبق جنگ اسرائیل با انتقاد از نتانیاهو، گفت: شورای جنگ ما را به بیراهه می‌برد و دولت نیز برای هیچ چیزی برنامه ندارد.
انتقاد شدید وزیر اسبق جنگ اسرائیل از نتانیاهو/ حمایتهای بین‌المللی از بین رفت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «آویگدور لیبرمن» وزیر اسبق جنگ رژیم صهیونیستی و از اعضای سابق حزب لیکود که ریاست آن را بنیامین نتانیاهو برعهده دارد، نخست وزیر این رژیم را آماج حملات شدید قرار داد و گفت که وی حمایت بین المللی از اسرائیل را به خاطر اشتباهات فاحشش از بین برده است. به نقل از شبکه الجزیره، لیبرمن که با روزنامه «اسرائیل هیوم» چاپ سرزمین‌های اشغالی سخن می‌گفت، افزود: شورای جنگ ما را به بیراهه می‌برد و دولت نیز برای هیچ چیزی برنامه ندارد.

وی گفت: هدف از اقدامات دولت اسرائیل ماندن در قدرت است و اهمال آن موجب شکاف بزرگی در اسرائیل خواهد شد.

لیبرمن با تمسخر از شیوه مدیریت ضعیف نتانیاهو در جنگ اظهار کرد که جنبش حماس و یحیی السنوار رهبر این گروه از زیر تونل بهتر از نتانیاهو، جنگ را مدیریت می‌کنند.

وی افزود: نباید نظامیان خود را در معرض خطر قرار بدهیم، بلکه باید یک سامانه موشکی نصب کنیم که می تواند در هشت دقیقه هر نقطه‌ای را هدف قرار دهد.

لیبرمن از بنی گانتس از رهبران اپوزیسیون و «گادی آیزنکوت» دیگر عضو شورای جنگ رژیم صهیونیستی خواست که به علت آن که آنها تأثیری در تصمیم گیری در این شورا ندارند، از آن خارج شوند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید