انتقاد شدید لیبرمن از بی بی / استعفا دهید!

کدخبر: ۶۴۶۸۸۷
اقتصادنیوز: وزیر سابق جنگ رژیم صهیونیستی انتقاد شدیدی از بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم و کابینه جنگ به عمل آورد.
انتقاد شدید لیبرمن از بی بی / استعفا دهید!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، آویگدور لیبرمن، وزیر سابق جنگ رژیم صهیونیستی انتقاد شدیدی از بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم و کابینه جنگ به عمل آورد و گفت که کابینه جنگ، اسرائیل را به سمت شکست سوق می‌دهد و جنبش حماس و رهبر آن در غزه یعنی یحیی السنوار بهتر از نتانیاهو جنگ را از تونل‌ها مدیریت می‌کنند.

لیبرمن در اظهاراتی که امروز-چهارشنبه- روزنامه «یسرائیل هیوم» منتشر کرد، گفت که دولت هیچ چشم‌انداز و برنامه‌ای برای نحوه مدیریت عملیات ندارد و نتانیاهو به دلیل سردرگمی‌اش، حمایت بین‌المللی از اسرائیل را از دست داده است.

لیبرمن همچنین از وزیران بنی گانتس و گادی آیزنکوت خواست تا کابینه جنگ را ترک کنند زیرا آن ۲ هیچ تأثیری در این کابینه جنگ ندارند.

خبر مرتبط
لیبرمن به سیاستمداران اشغالگر تاخت / دهانتان را ببندید!

اقتصادنیوز: لیبرمن در واکنش به هشدار جو بایدن در خصوص تعلیق ارسال مهمات به اشغالگران، از همکاران سیاسی خود خواست که «دهان خود را ببندند».

لیبرمن گفت: «هیچ دلیلی وجود ندارد که حامیان "سازمان‌های تروریستی" در کنست و خارج از آن، مانند حنین رعبی، رائد صلاح و احمد طیبی، شهروندان اسرائیل باقی بمانند و به تشکیلات خودگردان فلسطین منتقل نشوند.»

او معتقد است هر کاری که دولت اشغالگر انجام می‌دهد هدفش بقای سیاسی است و غفلت آن باعث ایجاد شکاف بزرگی در جامعه شده است.

خبر مرتبط
لیبرمن: نتانیاهو در آستانه انحلال کابینه بر اساس توافق با سعودی‌ها است

لیبرمن گفت: همانطور که دقیقا یک ماه پیش در کنست (پارلمان اسرائیل) اعلام کرده، نتانیاهو در آستانه انحلال کابینه بر اساس توافق با سعودی‌ها است.

وزیر پیشین جنگ رژیم صهیونیستی همچنین تاکید کرد که همه کسانی که در هفت اکتبر شکست خورده‌اند- با اشاره به عملیات طوفان الاقصی - از جمله نخست وزیر، وزیر جنگ و رئیس ستاد ارتش باید پست‌هایشان را ترک کنند.

وی همچنین در موضعی جنگ طلبانه بر لزوم قرار نگرفتن سربازان ارتش در معرض خطر و ایجاد سامانه موشکی که بتواند هر هدفی را در ایران در عرض هشت دقیقه هدف قرار دهد، تاکید کرد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی