در دیدار هیات حماس با دیدار سید حسن نصرالله چه گذشت؟

کدخبر: ۶۴۶۹۴۴
اقتصادنیوز: یک هیئت ارشد از حماس امروز در دیدار با دبیر کل حزب‌الله آخرین تحولات عرصه کل فلسطین و غزه را مورد بررسی قرار داده و بر وحدت موضع و ادامه تلاش‌ها جهت رسیدن به اهداف نبرد طوفان الاقصی و پیروزی در این نبرد تاکید کردند.
در دیدار هیات حماس با دیدار سید حسن نصرالله چه گذشت؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، رسانه‌های لبنانی امروز از دیدار هیئت ارشدی از جنبش حماس به ریاست دکتر «خلیل الحیه» با سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله خبر دادند.

بر این اساس سید حسن نصرالله امروز 15 مه 2024 از هیئت رهبری حماس به ریاست دکتر خلیل الحیه و با حضور «محمد نصر» و «اسامه حمدان» از مسئولان ارشد حماس استقبال کرد.

هیئت رهبری حماس در این دیدار با سید حسن نصرالله وقایع و تحولات اخیر در نوار غزه به طور خاص و فلسطین اشغالی به طور کلی و جبهه‌های مختلف حامی غزه را مورد بررسی قرار دادند.

این طرف‌ها همچنین درباره روند مذاکرات اخیر مربوط به آتش بس در غزه و نتیجه مواضع سیاسی بین المللی و خیزش‌های دانشجویی در بسیاری از کشورها برای حمایت از غزه گفتگو کردند.

خبر مرتبط
حماس تاکتیک جدید رو کرد/ انتقاد از اشتباهات صهیونیست ها

اقتصادنیوز: با طولانی شدن جنگ در نوار غزه و قدرت رزمندگان فلسطینی در نبرد با دشمن صهیونیستی بعد از گذشت هفت ماه انتقادات سیاسی در محافل رسانه‌ای رژیم صهیونیستی علیه عملکرد تل آویو افزایش یافته است.

مسئولان حماس و دبیرکل حزب الله همچنین بر وحدت موضع و ادامه تلاش‌های میدانی و جهادی و سیاسی و ملی برای تحقق اهداف شریفی که عملیات طوفان الاقصی به خاطر آن آغاز شد و همچنین رسیدن به پیروزی در سایه فداکاری‌های زیادی که انجام شده تاکید کردند.

خبر مرتبط
اعتراف رسانه‌های اسرائیل: نابودی زیرساختهای حماس معتبر نیست

روزنامه هاآرتص نوشت: طبق ارزیابی ارتش در خصوص نابودی زیرساخت‌های حماس اعتبار ندارد.

آنها همچنین سطح بالای همکاری و همبستگی میان جبهه‌ها و جنبش‌های محور مقاومت و فداکاری آنها در این راه را ستودند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید