فوری / جنگنده‌های اسرائیل شرق لبنان را بمباران کردند

کدخبر: ۶۴۷۰۹۱
اقتصادنیوز: جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مناطقی در البقاع واقع در شرق لبنان را هدف قرار دادند.
فوری / جنگنده‌های اسرائیل شرق لبنان را بمباران کردند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، منابع خبری بامداد پنجشنبه از حملات هوایی سنگین رژیم صهیونیستی به مناطقی در شرق لبنان خبر دادند.

بر اساس این گزارش، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی ۱۴ موشک به سمت مناطقی در البقاع از جمله شهرک النبی شیت و شهرک بریتال شلیک کردند.

این حملات در حالی صورت گرفته است که ساعاتی پیش رسانه‌های رژیم صهیونیستی از حمله پهپادی حزب الله لبنان به شمال فلسطین اشغالی خبر داده بودند.

خبر مرتبط
ضرب مهلک حزب‌الله به اسرائیل / سامانه راداری کشف پهپادی منهدم شد

اقتصادنیوز: رزمندگان حزب الله لبنان سامانه راداری شناسایی پهپادی پایگاه هوایی «ایلانیه» اشغالگران در غرب دریاچه طبریه را هدف حملات پهپادی قرار داد.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

از ابتدای عملیات حزب‌الله در شمال فلسطین اشغالی، شمار زیادی از شهرک‌نشینان صهیونیست در این منطقه ناگزیر به ترک خانه‌های خود شده‌اند و بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، بیشتر ساکنان مانده در این منطقه، از مشکلات روحی و روانی رنج می‌برند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی همچنین به هزینه سنگین جنگ برای این رژیم در همه زمینه‌ها از جمله اقتصادی در شهرک‌های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی و به ویژه بخش کشاورزی اذعان کرده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی