ابوعبیده: طوفان الاقصی زلزله‌ای در سطح آگاهی جهانی ایجاد کرد

کدخبر: ۶۴۷۴۰۱
اقتصادنیوز: ابوعبیده، سخنگوی گردان‌های القسام اعلام کرد که تنها دستاورد این رزیم طی این مدت ویرانی در نوار غزه بوده است.
ابوعبیده: طوفان الاقصی زلزله‌ای در سطح آگاهی جهانی ایجاد کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «ابوعبیده» سخنگوی نظامی گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس در این باره اظهار کرد: ۳۲ هفته از ۷ اکتبر می گذرد و مردم غزه و مقاومت آنها جنگی نابرابر و دفاعی افسانه‌ای در برابر وحشی گری دشمن انجام می‌دهند. روزها، شب‌ها و هفته‌های طولانی، دشمن و کابینه نازی‌اش فجیع‌ترین جنایات نسل کشی را علیه مردم ما مرتکب شدند.

ابوعبیده گفت: ارتش دشمن به جنایاتی که در غزه مرتکب شده است به عنوان دستاوردهای نظامی می‌بالد و ارعاب، جنایت و تخریب سیستماتیک، راهبرد ثابتی است که توسط دشمن در غزه استفاده می‌شود.

وی تاکید کرد: دشمن صهیونیستی هر زمان آرزوی پیروزی یا دستاوردی داشته باشد، ما را در مقابل خود خواهد یافت. دشمن در یک سردرگمی متوالی تصمیم گرفت به تهاجم زمینی به رفح، محله الزیتون و جبالیا دست بزند و فکر می‌کرد که آنها هداف آسانی برایش خواهد بود.

خبر مرتبط
۵ پایگاه ارتش رژیم اشغالگر زیر آتش حزب‌الله

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان عصر امروز از هدف قرار دادن پنج پایگاه ارتش اسرائیل در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

ابوعبیده خاطرنشان کرد: دشمن در این توهم به سر می‌برد که اگر تر و خشک را یکجا بسوزاند دیگر شاهد حضور مقاومت در نوار غزه نخواهد بود، اما دوباره وارد جهنم می‌شود و با مقاومت شدیدتری مواجه می‌شود.

سخنگوی گردان‌های القسام در ادامه اعلام کرد: مجاهدان ما توانستند ظرف ۱۰ روز ۱۰۰ خودروی نظامی رژیم اشغالگر را در جبهه‌های جنگ غزه هدف قرار دهند.

ابوعبیده اضافه کرد: دشمن در تمام مناطق تهاجم خود، از کشته و زخمی شدن ده‌ها نفر از نیروهایش خبر می دهد و همچنان درحال بیرون کشیدن تلفات خود از غزه است.رژیم اشغالگر هربار بخشی از تلفات خود را اعلام می‌کند، اما شمار حقیقی تلفات آن بسیار بیشتر است.

وی ادامه داد: مجاهدان ما در خط مقدم با سلاح‌های مختلفی که در اختیار دارند به شدت با دشمن مقابله می‌کنند و ما با سلاح‌های ضد زره و ضد نفر، بمباران ساختمان ها، باز کردن تونل‌ها، میادین مین و تک تیراندازی با دشمن مقابله می‌کنیم.

ابوعبیده همچنین گفت: با وجود جنگ گرسنگی، ویرانی و کشتار، مقاومت ما و پشت سر آن مردم ما در هر نقطه‌ای در برابر دشمن ظاهر می‌شوند و تسلیحات آمریکایی که برای نابودی مردم ما استفاده می‌شود، باعث ویرانی عظیم شده و این تنها دستاورد دشمن بحران زده است.

وی خاطرنشان کرد:: پس از ۲۲۴ روز، آنچه در رویارویی قهرمانانه مقاومت ما و مردم ما رخ می‌دهد، توانایی ما را برای مقاومت و مبارزه تأیید می‌کند و ما آماده نبرد فرسایشی طولانی با دشمن هستیم.

سخنگوی گردان‌های القسام درباره دروغ ‌پردازی‌های مقامات رژیم صهیونیستی و تلاش آنها برای دستاوردسازی در نوار غزه نیز تاکید کرد: سندرم شکست رهبری دشمن و دروغ فشار نظامی برای آزادی اسیران، دستور العملی برای تسریع حرکت آنها به مت سرنوشتی ناشناخته است.

ابوعبیده در این باره ادامه داد: ما دائماً و به صراحت مواردی از کشته شدن اسیران دشمن را در نتیجه جنگ‌افروزی و گمراهی کابینه صهیونیست‌ها اعلام می‌کنیم.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش به نبرد در جبهه‌های پشتیبان نوار غزه پرداخت و از مقاومت اسلامی لبنان، عراق و نیروهای مسلح یمن به دلیل ضربات سنگین به رژیم صهیونیستی تشکر و قدردانی کرد.

وی همچنین به تمامی آزادگان در سراسر جهان؛ اروپا، آسیا و آمریکا به دلیل اعلام همبستگی با ملت فلسطین و مقاومت انها درود فرستاد و گفت: این همبستگی بی‌سابقه اقدامات رژیم اشغالگر را آشکار می‌کند و بیانگر زلزله‌ای است که نبرد «طوفان الاقصی» در آگاهی جهانی ایجاد کرد.
ابوعبیده در پایان خطاب به ملت فلسطین در نوار غزه نیز گفت: سرانجام این صبر و مقاومت شما چیزی جز پیروزی نخواهد بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی