درخواست عجیب ترامپ از بایدن/ بایدن باید آزمایش مواد مخدر بدهد!

کدخبر: ۶۴۷۵۷۳
اقتصادنیوز: رئیس‌جمهور جنجالی پیشین آمریکا دونالد ترامپ گفته قبل از دو مناظره تیر و شهریور ماه، رئیس‌جمهور آمریکا جو بایدن باید آزمایش مواد مخدر بدهد.
درخواست عجیب ترامپ از بایدن/ بایدن باید آزمایش مواد مخدر بدهد!
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، رئیس‌جمهور پیشین ایالات متحده آمریکا دونالد ترامپ شب گذشته در جریان سخنرانی برای جمهوری‌خواهان در ضیافت شام هم‌حزبی‌های خود در «سنت پائول» در ایالت «مینه‌سوتا» گفت که رئیس‌جمهور آمریکا جو بایدن باید قبل از هر دو مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری که هر دو نفر توافق کردند در آن شرکت کنند، آزمایش مواد مخدر بدهد.
خبر مرتبط
پیش‌بینی عجیب ترامپ از زمان وقوع جنگ جهانی سوم

اقتصادنیوز: دونالد ترامپ می‌گوید که در پنج ماه منتهی به انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا، به دلیل بی‌کفایتی رئیس‌جمهور کنونی این کشور، ممکن است جنگ جهانی سوم آغاز شود.

روزنامه آمریکایی «نیویورک‌پست» گزارش کرد، ترامپ در مطرح کردن درخواست خود برای آزمایش مصرف مواد مخدر برای بایدن، به سخنرانی سالانه رئیس‌جمهور آمریکا اشاره کرد و گفت وقتی که سخنرانی می‌کرده، نشئه و تحت تأثیر مواد مخدر بوده است.ترامپ ادامه داد‌ «من می‌خواهم با این آقا مناظره کنم اما می‌دونید-می‌خواهم به هرحال درخواست آزمایش مواد مخدر هم بدهم».رقیب جمهوری‌خواه بایدن در انتخابات 2024 ادامه داد «نمی‌خواهم مثل سخنرانی سالانه خود به مناظره بیاید. او تحت تأثیر مواد مخدر (نشئه) بود».بایدن به درخواست نیویورک‌پست برای اظهارنظر درباره اظهارات ترامپ پاسخ نداده است.
خبر مرتبط
نقشه ترامپ فاش شد

اقتصادنیوز: منابع آگاه مدعی شده اند اگر دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود، تمرکز اصلی آژانس بین‌المللی انرژی را به امنیت انرژی و تامین سوخت فسیلی برخواهد گرداند.

طبق این گزارش،‌باید 81 ساله در سخنرانی سالانه خود با صدای بلند و رسا و سرعت تقریباً سریع صحبت می‌کرد.این اولین بار نیست که ترامپ 77 ساله، خواستار آزمایش مصرف مواد مخدر برای بایدن شده است. پیش از این در سال 202، عملکرد بایدن در جریان مناظره نامزدهای دموکرات را «ناجور» توصیف کرده بود و گفته بود «به شدت خواستار» آزمایش مخدر برای بایدن قبل از مناظره‌های انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 است.با این‌حال قبل از مناظره‌های سال 2020 ترامپ و بایدن، هیچکدام آزمایش مصرف مواد مخدر ندادند.بایدن و ترامپ این هفته توافق کردند در 27 ژوئن (هفتم تیر ماه) در شبکه سی ان ان و 10 سپتامبر (20 شهریور ماه) در شبکه ای بی سی با یکدیگر مناظره کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی