ترامپ:

کاخ سفید و وزارت دادگستری باید فوراً از من عذرخواهی کند

کدخبر: ۶۴۷۶۴۹
اقتصادنیوز: رئیس‌ جمهور پیشین آمریکا در رسانه اجتماعی خود (تروث سوشیال) نوشت که کاخ سفید به خاطر پرونده حق السکوت باید از او عذرخواهی کند.
کاخ سفید و وزارت دادگستری باید فوراً از من عذرخواهی کند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، رئیس‌ جمهور سابق آمریکا گفت که کاخ سفید به خاطر پرونده مربوط به حق‌السکوت باید از وی عذرخواهی کند.

وبگاه کنگره آمریکا (هیل) گزارش داد، «دونالد ترامپ» رئیس‌ جمهور سابق آمریکا در رسانه اجتماعی خود (تروث سوشیال) نوشت که کاخ سفید به خاطر پرونده حق السکوت باید از او عذرخواهی کند.

خبر مرتبط
تحرکات ضد چینی آمریکا در توکیو/ واشنگتن برای چین جاسوس گذاشت؟

اقتصادنیوز: دولت آمریکا یک مقام مسوول را با هدف نظارت بر اقدامات دولتی و تجاری چین در شهر توکیو پایتخت ژاپن مستقر می‌کند.

بر اساس اعلام این رسانه، رئیس‌ جمهور سابق آمریکا در این باره نوشت: توافق همگانی درباره این واقعیت وجود دارد که پرونده ساختگی «آلوین براگ» (Alvin Bragg، دادستان منطقه منهتن) علیه من، یک محاکمه ساختگی است که مستقیماً از تالارهای داخلی (کاخ سفید) به راه انداخته شده و تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است.

«دونالد ترامپ» اضافه کرد: بنابراین کاخ سفید و وزارت دادگستری باید فوراً این پرونده را کنار گذاشته و از من و همه سایرین عذرخواهی کنند.

نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری ۵ نوامبر ۲۰۲۴ آمریکا به جعل سوابق تجاری مربوط به پرداختی در سال ۲۰۱۶ به استورمی دنیلز، ستاره سابق فیلم‌ های غیراخلاقی متهم شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی