برگزاری جلسه کمیسیون امنیت ملی با سرپرست وزارت خارجه

کدخبر: ۶۴۸۲۰۴
اقتصادنیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از جلسه این کمیسیون با سرپرست وزارت خارجه و تاکید بر همکاری با این وزارتخانه خبر داد.
برگزاری جلسه کمیسیون امنیت ملی با سرپرست وزارت خارجه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از جلسه این کمیسیون با سرپرست وزارت خارجه و تاکید بر همکاری با این وزارتخانه خبر داد.

عباس مقتدایی با اشاره به جلسه عصر امروز تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در وزارت خارجه گفت: جلسه اعضا کمیسیون امنیت ملی مجلس با سرپرست وزارت خارجه برگزار شد؛ در این نشست اعضای کمیسیون ضمن ابراز تسلیت به مقامات دستگاه دیپلماسی کشور و طلب آمرزش و علو درجات برای شهدای سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور، از تلاش های دیپلمات شهید و متعهد کشورمان شهید امیرعبداللهیان تقدیر کردند.

خبر مرتبط
تسلیت نخست‌وزیر قطر به سرپرست وزارت امور خارجه در پی شهادت ابراهیم رئیسی

اقتصادنیوز: شیخ محمد بن عبدالرحمن آل‌ثانی نخست وزیر و وزیر خارجه قطر طی تماس تلفنی با علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه، شهادت آیت الله رئیسی و امیرعبداللهیان را تسلیت گفت.


وی افزود: در این جلسه اعضای کمیسیون بر تداوم همکاری های کمیسیون با وزارت خارجه و ادامه راه آقای امیرعبداللهیان تاکید کردند؛ آقای جلال زاده رئیس کمیسیون نیز با اشاره به موفقیت های وزیر شهید امورخارجه کشورمان، ایشان را یکی از موفق ترین وزرای خارجه ادوار جمهوری برشمردند و این حادثه را فاجعه ای سنگین و غیر قابل باور ارزیابی کردند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در این جلسه علی باقری سرپرست وزارت خارجه بر این نکته تاکید داشت که آقای امیرعبداللهیان تراز مدیریت و دیپلماسی را ارتقا بخشید و همین باعث شد که جایگاه ایشان به عنوان یک الگو برای همه فعالان حوزه سیاست خارجی باشد.
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی