پرچم ها در تایلند سه روز نیمه افراشته شدند

کدخبر: ۶۴۸۵۶۷
اقتصادنیوز: طبق دستور نخست وزیر تایلند به منظور ابراز تسلیت به شهدای ایرانی، پرچم‌ها در این کشور به مدت سه روز نیمه افراشته خواهند شد.
پرچم ها در تایلند سه روز نیمه افراشته شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، دولت تایلند با صدور بیانیه‌ای درگذشت سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.

بر اساس این بیانیه، تایلند در این دوران سخت به عنوان یک دوست واقعی بیش از 400 سال در کنار مردم و دولت جمهوری اسلامی ایران ایستاده است.

چای واچارونکه، سخنگوی دولت تایلند، گفت که به منظور ابراز تسلیت رسمی برای از دست دادن رئیس جمهور ایران، سرتا تاویسین، نخست وزیر، به سازمان‌های دولتی و شرکت‌های دولتی در سراسر این کشور دستور داده است که پرچم‌ها را به مدت سه روز کاری به حالت نیمه افراشته درآورند.

خبر مرتبط
پوشش زنده شبکه الجزیزه از مراسم بدرقه رئیسی و یارانش

اقتصادنیوز: شبکه الجزیره همزمان با برگزاری مراسم تشییع پیکرهای شهدای خدمت در تهران، به‌طور زنده این مراسم و حضور رهبر معظم انقلاب برای اقامه نماز بر پیکرها را پوشش داد.

خبر مرتبط
اذعان خبرگزاری فرانسه به خشم اسرائیل از همراهی مردم ایران با شهید رئیسی

اقتصادنیوز :خبرگزاری فرانسه در گزارشی با اشاره به حضور گسترده مردم ایران در مراسم‌های وداع با رئیس‌جمهور شهید ایران و همراهانش که در سانحه سقوط بالگرد جان خود را حین خدمت از دست دادند، همچنین پیام‌ها و اقدامات بین‌المللی برای تسلیت و ادای احترام، نوشت که رژیم صهیونیستی از این واکنش‌ها به خشم آمده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سهام

   اقتصادنیوز: امروز ارزش معاملات خرد سهام افت کرد و شاخص‌ها رشد اندکی را ثبت کردند.

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی