جنایات رفح مردم آلمان را به خیابان کشاند+ فیلم

کدخبر: ۶۴۹۸۱۱
اقتصادنیوز: در پی جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در شهر رفح، هزاران نفر از مردم آلمان با حضور در خیابان‌های پایتخت این کشور خواستار توقف فوری جنگ و کشتار مردم بی‌گناه فلسطین شدند.
جنایات رفح مردم آلمان را به خیابان کشاند+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، در پی جنایت تازه رژیم صهیونیستی در شهر رفح، هزاران نفر از مردم آلمان با حضور در خیابان‌های شهر برلین علیه رژیم صهیونیستی شعار دادند و خواستار توقف فوری جنگ و کشتار مردم بی‌گناه فلسطین در شهر رفح و غزه شدند.

مردم أقصی نقاط مختلف جهان روز دوشنبه با راهپیمایی‌های خودجوش خود، ضمن محکوم کردن جنایت یکشنبه‌شب اشغالگران در رفح خواستار پایان دادن به جنگ غزه و جنایت‌های رژیم صهیونیستی شدند.

در همین ارتباط، هزاران نفر در شهر منچستر انگلیس روز دوشنبه با برپایی تظاهراتی در محکومیت کشتار رفح خواستار اجرای حکم دیوان دادگستری بین‌المللی ضد اسرائیل و توقف فوری جنگ شدند. از سوی دیگر، تظاهرات گسترده دیگری در استانبول در حمایت از غزه و فلسطین و محکومیت کشتار وحشیانه آوارگان فلسطینی در رفح برگزار شد.

خبر مرتبط
سازمان بهداشت جهانی بیانیه داد/ حملات به آوارگان رفح را محکوم می کنیم

اقتصادنیوز: منابع خبری بامداد سه‌شنبه گزارش دادند که سازمان جهانی بهداشت حملات رژیم صهیونیستی به آوارگان فلسطینی در رفح را محکوم کرده است.

همچنین، مردم مظلوم بحرین نیز با برگزاری تظاهرات گسترده ضد تل آویو در بحرین کشتار رفح را محکوم کردند و خواستار لغو عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی شدند. در همین ارتباط، تظاهرات دیگری در فرانسه برگزار شد و حامیان فلسطین کشتار آوارگان فلسطینی در رفح را محکوم کردند.

در کرانه باختری نیز، صدها فلسطینی در شهر جنین با سر دادن شعارهایی ضد اشغالگران کشتار فلسطینیان در رفح را محکوم کردند. در خبری بی‌سابقه، شبکه خبری الجزیره از تظاهرات گروهی از حامیان فلسطین در شهر «رفح» در شهر حیفای اشغالی خبر داد.

خبر مرتبط
انتقاد تند عضو کنگره آمریکا از حمله به اردوگاه آوارگان در رفح

عضو دموکرات کنگره آمریکا به شدت به حمله اسرائیل به رفح انتقاد کرد و آن را جنایتی غیرقابل دفاع خواند.

همچنین، تظاهرات مردم اردن مقابل سفارت اسرائیل در امان ضد جنایت هولناک اسرائیل در رفح برگزار شد. مردم بغداد نیز در حمایت از غزه و محکومیت نسل‌کشی ارتش اشغالگر صهیونیستی در رفح تظاهرات ضد اسرائیلی برگزار کردند.

جنگنده‌های متجاوز ارتش رژیم صهیونیستی یکشنبه شب، چادرهای آوارگان فلسطینی را در شمال‌غرب شهر رفح در جنوب نوار غزه بمباران کردند. در این جنایت تا این لحظه بیش از ۴۰ فلسطینی، شهید و ده‌ها نفر زخمی شده‌اند. جست‌وجو برای یافتن افراد زیر آوار مانده همچنان ادامه دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی