صهیونیست ها بیمارستان اندونزی را محاصره کردند+ آمار جدید شهدا

کدخبر: ۶۴۹۸۲۲
اقتصادنیوز :شبکه الجزیره گزارش داد که شمار شهدای حملات بامداد امروز سه شنبه ارتش رژیم صهیونیستی به شهر رفح در جنوب نوار غزه به ۱۶ نفر رسید.
صهیونیست ها بیمارستان اندونزی را محاصره کردند+ آمار  جدید شهدا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  شبکه الجزیره همچنین اعلام کرد که در حملات بامداد امروز به شهر رفح دهها نفر دیگر نیز زخمی شده اند.

تمرکز حملات ارتش رژیم صهیونیستی از شب گذشته تا صبح امروز به محله های السعودی و تل السلطان در غرب شهر رفح و یک اردوگاه آوارگان فلسطینی در شمال غربی این شهر بوده است.

به گفته الجزیره، کادر پزشکی و بیماران به علت گلوله باران شدید در داخل درمانگاه تل السلطان و بیمارستان اندونزی در غرب شهر رفح در محاصره قرار گرفته اند.

خبر مرتبط
سازمان بهداشت جهانی بیانیه داد/ حملات به آوارگان رفح را محکوم می کنیم

اقتصادنیوز: منابع خبری بامداد سه‌شنبه گزارش دادند که سازمان جهانی بهداشت حملات رژیم صهیونیستی به آوارگان فلسطینی در رفح را محکوم کرده است.

درحملات صبح امروز ارتش رژیم صهیونیستی به یک خانه در اردوگاه البریج در مرکز نوار غزه نیز دو نفر شهید و چند نفر دیگر زخمی شده اند.

مناطق شرق اردوگاه البریج و شمال اردوگاه النصیرات و دو منطقه المغراقه و الزهراء در مرکز نوار غزه نیز صبح امروز شاهد حملات شدید توپخانه ای بوده است.

خبر مرتبط
جنایات رفح مردم آلمان را به خیابان کشاند+ فیلم

اقتصادنیوز: در پی جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در شهر رفح، هزاران نفر از مردم آلمان با حضور در خیابان‌های پایتخت این کشور خواستار توقف فوری جنگ و کشتار مردم بی‌گناه فلسطین شدند.

شرق اردوگاه المغازی و شهر دیر البلح در مرکز نوار غزه نیز از حملات توپخانه ای صبح امروز ارتش رژیم صهیونیستی در امان نمانده است.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی