روسیه از حق مردم برای تعیین سرنوشت دفاع می‌کند

کدخبر: ۶۵۰۳۸۹
اقتصادنیوز :رئیس‌جمهور روسیه اعلام کرد کشورش در حال گذراندن آزمایش‌های جدی است و از حق مردم خود برای تعیین سرنوشت دفاع می‌کند.
روسیه از حق مردم برای تعیین سرنوشت دفاع می‌کند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه امروز (پنجشنبه) طی سخنانی در مراسم اعطای جوایز دولتی گفت: «امروز ما در حال گذراندن آزمایش‌های جدی هستیم، زیرا از حقیقت، عدالت، حاکمیت روسیه و حق مردم خود برای تعیین سرنوشت دفاع می‌کنیم.»

وی افزود: «ما باید صمیمانه‌ترین جملات و کلمات قدردانی را به کل مردم روسیه، با ملیت‌های بسیارشان ابراز کنیم و به احترام تعظیم کنم.»

 رئیس جمهور روسیه تأکید کرد: «هیچ جایزه ای وجود ندارد که بتوان به همه مردم روسیه داد، اما قهرمانی و همبستگی آنها، کلید همه پیروزی ها است.»

مراسم اعطای جوایز دولتی امروز توسط رئیس جمهور روسیه در کاخ کرملین برگزار شد که طی آن بیش از ۳۰ نفر مدال، نشان و عناوین افتخاری دریافت کردند.

خبر مرتبط
انتخاب پوتین چقدر هزینه روی دست روسیه گذاشت؟

اقتصادنیوز: معاون دبیر کمیسیون انتخابات روسیه اعلام کرد که روند آماده سازی و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این کشور ۲۹.۷۸ میلیارد روبل هزینه داشته است.

از جمله کسانی که این جوایز را دریافت کرده اند، کادر نظامی، سیاستمداران، فضانوردان، مقامات عالی رتبه و شخصیت های فرهنگی این کشور هستند.

خبر مرتبط
پوتین هشدار داد/ باعث تشدید تنش نشوید!

اقتصادنیوز: رئیس‌جمهور روسیه خطاب به حامیان غربی اوکراین هشدار داد که استفاده از تسلیحات دوربرد علیه خاک روسیه «تشدید تنش‌ها و پیامدهای جدی» به دنبال خواهد داشت.

از زمان آغاز عملیات ویژه نظامی در اوکراین، در ۲۴ فوریه ۲۰۲۲، بسیاری از کشورهای غربی تحریم‌های بی سابقه‌ای را علیه روسیه وضع کرده و از کی‌یف حمایت مالی و نظامی کرده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی