رسانه های اسرائیلی فاش کردند/ اسرائیل دیگر توان جنگ ندارد

کدخبر: ۶۵۰۶۶۱
اقتصادنیوز :رسانه‌های عبری زبان امروز (شنبه) اذعان کردند که ارتش رژیم صهیونیستی پس از حدود هشت ماه جنگ، خسته شده است و توان جنگیدن ندارد.
رسانه های اسرائیلی فاش کردند/ اسرائیل دیگر توان جنگ ندارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رسانه‌های صهیونیستی در این باره گزارش دادند: این اعتقاد که «پیروزی مطلق» با متلاشی شدن تیپ‌های جنبش حماس در رفح محقق خواهد شد، درست نیست.

طبق گزارش این رسانه‌ها، رژیم صهیونیستی امروز با هفت جبهه؛ غزه، کرانه باختری، حزب‌الله لبنان، سوریه، عراق، یمن و ایران مواجه است.

این رسانه‌ها نوشتند: هفت جبهه پیش روی ما چالشی است که سال‌های آینده نیز ما را تهدید خواهند کرد و این مساله ما را وادار می‌کند که به جایگاه خود در منطقه و ساختار ارتش اسرائیل نگاه متفاوتی داشته باشیم.

طبق این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی امروز پس از هشت ماه درگیری خشن و طاقت فرسا خسته شده است.

خبر مرتبط
اسرائیل از دادگاه لاهه جاسوسی می کند؟

اقتصادنیوز: دولت هلند تحت فشار است تا رژیم صهیونیستی را به دلیل «جاسوسی و ارعاب» وکلا در دادگاه کیفری بین‌المللی پاسخگو کند و در عین حال نمایندگان پارلمان این کشور هم خواستار تحقیقات مستقل در این زمینه هستند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی همچنین اعتراف کردند: با کابینه فعلی ما نه تنها شاهد پیروزی نخواهیم بود، بلکه در مسیر تضمینی شکست و نابودی قرار داریم.

پیشتر نیز رسانه‌های عبری‌زبان از خستگی نظامیان ارتش این رژیم از جنگ و کمبود فرمانده در میان آنها به دلیل کشته شدن افسران ارشد در نبرد با رزمندگان مقاومت پرده برداشته بودند.

خبر مرتبط
بایدن طرح اسرائیل برای آتش‌بس را منتشر کرد+ جزئیات

اقتصادنیوز:جزئیات طرح ۳ مرحله‌ای رژیم اسرائیل برای آتش‌بس که تحویل حماس شده از سوی حساب کاربری رئیس‌جمهور آمریکا در شبکه اجتماعی ایکس منتشر شد.

حملات رژیم صهیونیستی درحالی وارد دویست و سی و نهمین روز شده است که تحولات میدانی پس از حدود هشت ماه، شکست طرح‌های نظامی رژیم اشغالگر و شکست عملیات نظامی در غزه را نشان می‌دهد؛ چراکه مقاومت تاکتیک‌های جدید در نبرد را در دستور کار قرار داده است، تاکتیک‌هایی که منجر به فرسودگی و شکست اطلاعاتی ارتش این رژیم شده است.

طی این مدت و به‌رغم تمامی حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش به‌اصطلاح افسانه‌ای رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی‌سابقه‌ای شده است، تا جایی که خود صهیونیست‌ها ناگزیر به اعتراف به شکست در مقابل مقاومت فلسطین شده‌اند.

به‌رغم سانسور شدید نظامی، رسانه‌های عبری هر از چند گاهی گزارش‌هایی درباره میزان تلفات ارتش رژیم صهیونیستی منتشر می‌کنند که با آمار و ارقام رسمی مغایرت دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی