بلژیک سکوتش را شکست / تروریستی‌ اعلام کردن «آنروا» محکوم است

کدخبر: ۶۵۰۸۰۰
وزیر خارجه بلژیک گفت: این کشور تلاش‌ های پارلمان (رژیم) اسرائیل برای دسته بندی آنروا به عنوان یک سازمان تروریستی و حذف مصونیت کارکنان آن را محکوم می‌کند.
بلژیک سکوتش را شکست / تروریستی‌ اعلام کردن «آنروا» محکوم است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، «حجه لحبیب» (Hadja Lahbib) وزیر خارجه بلژیک امروز شنبه در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) از اقدام کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) برای شناسایی آژانس امدادرسانی و کاریابی سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی (آنروا) به عنوان یک سازمان «تروریستی» به شدت انتقاد کرد.

خبر مرتبط
واکنش بورل به طرح کنست اسرائیل در مورد آنروا

اقتصادنیوز: مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با صدور بیانیه‌ای اظهار داشت: اتحادیه اروپا به شدت نگران طرح کنست اسرائیل در مورد شناسایی آنروا به عنوان یک سازمان تروریستی و حذف مصونیت‌ها و امتیازات کارکنان آن است.

وزیر خارجه بلژیک در این خصوص نوشت: بلژیک تلاش‌ های پارلمان (رژیم) اسرائیل برای دسته بندی آنروا به عنوان یک سازمان تروریستی و حذف مصونیت کارکنان آن را محکوم می‌کند.

«حجه لحبیب» در ادامه افزود: فعالیت های آنروا برای فلسطینیان در مواجهه با وضعیت انسانی اسف بار جاری در غزه ضروری است.

بلژیک «تروریستی‌» اعلام کردن «آنروا» از سوی تل‌آویو را محکوم کرد

به گزارش خبرگزاری آناتولی، اتحادیه اروپا دیروز جمعه «نگرانی عمیق» خود را درباره بحث‌ های جاری در کنست رژیم صهیونیستی در خصوص تروریستی دانستن آنروا رسانه ای کرد.

جوزف بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بیانیه ای در این ارتباط گفته بود: اتحادیه اروپا عمیقاً نگران بحث در کنست در مورد تعیین آنروا به عنوان یک سازمان تروریستی و حذف مصونیت ها و امتیازات کارکنان آن است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی