محمد رویانیان: معتقد به دولت پاسخگو هستم

کدخبر: ۶۵۱۱۱۸
اقتصادنیوز: محمد رویانیان روز دوشنبه چهاردهم خرداد پس از ثبت‌نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به دنبال ایجاد ایران قوی، ملتی قوی و با فرهنگ متعالی و اقتصاد پایدار و دانش بنیان هستم.
محمد رویانیان: معتقد به دولت پاسخگو هستم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، داوطلب چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه معتقد به دولت پاسخگو هستم، گفت: هر سه ماه یک بار آماده پاسخگویی شفاف هستم.

محمد رویانیان افزود: در نظم جدید جهانی که در حال تغییر است، افول نظام اقتصادی و سیاسی از اروپا به سمت آسیا در حال گسترش است و ما باید ایرانی قوی و نوین در جهان جدید با تکیه بر مردم کشور ایجاد کنیم.

داوطلب چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: ما در رسیدن به آرمان‌های انقلاب و ایستادگی در برابر امپریالیسم موفق بوده‌ایم؛ ما استقلال و آزادی‌مان را حفظ کرده‌ایم.

رویانیان تصریح کرد: معتقدم در نظام مدیریتی کشور دشمن ما عدم کارکرد درست و مدیریت اشتباه و ساختار غلط مدیریتی کشور است از این رو باید نظام مدیریتی کشور تغییر کند.

وی با بیان اینکه باید اقتصاد کشور کاملا مردمی شود، گفت: حکومت دولت بر اقتصاد بر پایداری اقتصادی آسیب می‌زند.

داوطلب چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: طبقه‌بندی اجتماعی باید تغییر کند، معلمان، کارگران، مدافعان، پرستاران باید در ۵ رتبه اول طبقه‌بندی قرار گیرند.

رویانیان با بیان اینکه معتقد به دولت پاسخگو هستم، گفت: هر سه ماه یک بار آماده پاسخگویی شفاف هستم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی