واکنش کنعانی به جنایت تکان‌دهنده صهیونیست‌ها در اردوگاه النصیرات

کدخبر: ۶۵۲۱۱۳
اقتصادنیوز: ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان جنایت هولناک رژیم صهیونیستی را در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه به شدت محکوم کرد.
واکنش کنعانی به جنایت تکان‌دهنده صهیونیست‌ها در اردوگاه النصیرات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ناصر کنعانی روز شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ جنایات هولناک و تکان دهنده صهیونیست‌ها در قتل عام صدها تن از شهروندان و کودکان و زنان فلسطینی در اردوگاه النصیرات در نوار غزه را نتیجه بی‌عملی دولت‌ها و نیز سازمان‌های مسئول بین‌المللی از جمله شورای امنیت سازمان ملل متحد در برابر هشت ماه جنایت جنگی و نقض همه قوانین و مقررات و حقوق بشردوستانه بین‌المللی توسط رژیم اشغالگر اسرائیل در نوار غزه دانست و افزود: تداوم این بی‌عملی چیزی جز تشویق جنایتکاران به استمرار نسل‌کُشی فلسطینیان نیست.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی تاکید کرد: پیکرهای سلاخی شده و در خاک و خون غلتیده شهروندان و کودکان فلسطینی، نتیجه تداوم تزریق زرادخانه‌های تسلیحاتی رژیم صهیونیستی به بمب‌ها و موشک‌های آمریکایی و اروپایی و استمرار حمایت آمریکا و برخی کشورهای اروپایی از رژیم صهیونیستی است.

خبر مرتبط
ناصر کنعانی از ملتها و نهادها خواست کالاها و شرکتهای اسرائیلی را تحریم کنند

اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه به‌دلیل بی‌عملی دولت‌ها و شورای امنیت سازمان ملل نسبت به توقف جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، گفت: مسئولیت ملت‌ها و نیز سازمان‌های مردم‌نهاد در حمایت از ملت مظلوم فلسطین افزایش یافته است.

وی افزود: شهروندان بیگناه خاصه کودکان مظلوم غزه در زیر بمباران های وحشیانه، درد و رنج گرسنگی، تشنگی و فقدان دارو و تجهیزات درمانی ناشی از محاصره را نیز تحمل می‌کنند.

کنعانی ادامه داد: در این وضعیت اسفناک که شاهد ناکارآمدی مطلق سازمان‌ها و مجامع بین‌المللی در دفاع از شهروندان و زنان و کودکان فلسطینی هستیم، کشورهای اسلامی مسؤلیت سنگینی دارند و باید به صورت متحد و یکپارچه در برابر این اقدامات بایستند و به مسئولیت انسانی، اخلاقی و اسلامی خود عمل کنند.

به گزارش ایرنا، بر اثر هجوم وحشیانه رژیم صهیونیستی در روز شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ به اردوگاه نصیرات در مرکز غزه، ۲۱۰ نفر از ساکنان این اردوگاه به شهادت رسیدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی