اعتراض حامیان فلسطین به صدر اعظم آلمان/ ورود معترضان به کارزار انتخاباتی

کدخبر: ۶۵۲۱۶۲
صدراعظم آلمان در جریان یک سخنرانی انتخاباتی مورد اعتراض حامیان فلسطین قرار گرفت.
اعتراض حامیان فلسطین به صدر اعظم آلمان/  ورود معترضان به کارزار انتخاباتی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، گروهی از تظاهرات کنندگان حامی فلسطین در جریان سخنرانی اولاف شولتس صدراعظم آلمان در آخرین گردهمایی کارزار انتخاباتی حزب سوسیال دموکرات این کشور به مناسبت انتخابات پارلمان اروپا، اعتراض خود را با هو کردن وی به نمایش گذاشتند. شولتس در جریان سخنرانی خود در آخرین گردهمایی انتخاباتی حزب سوسیال دموکرات (SPD) آلمان که به مناسبت انتخابات پیش روی پارلمان اروپا در شهر دویسبورگ برگزار شد، مورد انتقاد تظاهرکنندگان حامی فلسطین قرار گرفت و از سوی آنها هو شد.

صدراعظم آلمان در جریان این سخنرانی با اشاره به افزایش حملات علیه سیاستمداران و کارزارهای انتخاباتی در این کشور، گفت: ما علیه همه کسانی که آزادی ما را تهدید می‌کنند و مرتکب خشونت می‌شوند، اقدام خواهیم کرد.

به نوشته تارنمای سوئیس اینفو، اداره پلیس جنایی فدرال آلمان ماه گذشته اعلام کرد که از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون ۲۲ مورد حمله منجر به آسیب جسمانی به سیاستمداران در این کشور صورت گرفته، در حالی که تعداد کل این حملات در سال ۲۰۲۳ تنها ۲۷ مورد بوده است.

به گزارش ایرنا، انتخابات پارلمان اروپا روزهای ششم تا نهم ژوئن (۱۷ تا ۲۰ خرداد) برگزار خواهد شد و شهروندان ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا برای انتخاب ۷۰۵ نماینده خود در این پارلمان به پای صندوق‌های رای خواهند رفت.​

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی