عضو ارشد حماس: غافلگیری‌های زیادی برای دشمن داریم

کدخبر: ۶۵۲۱۶۵
اقتصادنیوز: عضو ارشد حماس تاکید کرد که مقاومت غافلگیری‌های زیادی برای دشمن دارد.
عضو ارشد حماس: غافلگیری‌های زیادی برای دشمن داریم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،عزت الرشق از رهبران حماس در اظهاراتی گفت که مقاومت در قلب میدان نبرد در غزه حضور و غافلگیری‌های بسیاری برای دشمن دارد.  الرشق افزود: رژیم اشغالگر جنایتکار و تروریست با اعدام صدها کودک و زن طی عملیات آزادسازی چند اسیر، بار دیگر خوی نازیستی خود را به نمایش گذاشت.

وی گفت: با وجود ادعای رژیم اشغالگر درباره نابودی تمامی گردان‌های حماس در غزه، آنها پس از گذشت هشت ماه از شروع جنگ توانستند اسرای خود را از طریق یک عملیات دشوار و پیچیده و تحت بمباران شدید و آتش گسترده آزاد کنند که این مساله نشان دهنده دروغ بودن ادعاهای آنها است.

این عضو ارشد حماس اضافه کرد: مقاومت همچنان در قلب میدان نبرد حضور و غافلگیری‌های بسیاری دارد و در حالی اشغالگران از آزادی چهار اسیر خود پس از هشت ماه جنگ خبر می‌دهند که این امر نشانگر شکست راهبردی دشمن در دستیابی به اهداف اعلام شده است.

الرشق در ادامه گفت: گردان‌های القسام همچنان در حال افزایش شمار اسرای دشمن است و بهترین شاهد آن اتفاقی است که در عملیات ویژه در اردوگاه جبالیا در اواخر ماه گذشته رخ داد. وی افزود: دشمن تلاش زیادی می‌کند تا تلفات واقعی خود را در عملیات آزادسازی اسرا مخفی کند اما فصل الخطاب همیشه همان چیزی است که مقاومت می‌گوید، این عملیات بهای نهایی را که اشغالگران باید بپردازند تغییر نمی‌دهد.

ارتش رژیم صهیونیستی ظهر شنبه مدعی شد که در عملیات خود در مرکز اردوگاه النصیرات در نوار غزه توانسته است چهار اسیر صهیونیست را آزاد کند و آنها در وضعیت خوبی هستند. به گزارش ایرنا، پس از گذشت ۲۴۰ روز از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود. رژیم اشغالگر طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۲۴۰ روز نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره بوده، شکست دهد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در مناطق مختلف نوار غزه و همچنین حمله به گذرگاه رفح از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی