عضو حماس: اسرائیل جنگ را بدون هیچ دستاوری در آینده باخته است

کدخبر: ۶۵۲۲۰۳
اقتصادنیوز :محمود مرداوی از رهبران جنبش حماس در اظهاراتی گفت که رژیم صهیونیستی کشتن اسرای خود را بر زنده بودن و ماندن آنها در دست مقاومت ترجیح می‌داد.
عضو حماس: اسرائیل جنگ را بدون هیچ دستاوری در آینده باخته است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مرداوی افزود: دشمن صهیونیستی با همکاری آمریکا دست به جنایتی بزرگ در اردوگاه النصیرات واقع در مرکز غزه زد.

وی گفت: مقاومت بعد از عملیات النصیرات تدابیری اتخاذ خواهد کرد که بر زندگی اسرای اسرائیلی تاثیرگذار خواهد بود.

این عضو ارشد حماس همچنین افزود: پاسخ رژیم صهیونیستی در جریان مذاکرات شامل خلأهایی بود و با طرح اعلام شده اخیر توسط جو بایدن سازگار نبود.

رژیم صهیونیستی روز شنبه در ادامه جنایت‌های خود قتل عام هولناکی را در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه انجام داد.

خبر مرتبط
عضو ارشد حماس: غافلگیری‌های زیادی برای دشمن داریم

اقتصادنیوز: عضو ارشد حماس تاکید کرد که مقاومت غافلگیری‌های زیادی برای دشمن دارد.

دفتر اطلاع رسانی دولتی نوار غزه در این باره اعلام کرد که شمار شهدای جنایت وحشیانه اشغالگران در این اردوگاه تا این لحظه به ۲۱۰ نفر رسیده و شمار مجروحان نیز بیش از ۴۰۰ نفر است.

ارتش رژیم صهیونیستی ظهر شنبه مدعی شد که در عملیات خود در مرکز اردوگاه النصیرات در نوار غزه توانسته است چهار اسیر صهیونیست را آزاد کند و آنها در وضعیت خوبی هستند.

 پس از گذشت ۲۴۰ روز از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

خبر مرتبط
گزارش رسانه اسرائیلی از آینده توافق با حماس/ اسرا کجا نگهداری می‌شدند؟

اقتصادنیوز: یک رسانه اسرائیلی اعلام کرد که برخی اسرا در غزه نزد برخی خانواده‌های فلسطینی نگهداری می‌شدند و مبارزان حماس از آنها محافظت می‌کردند.

رژیم اشغالگر طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۲۴۰ روز نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره بوده، شکست دهد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در مناطق مختلف نوار غزه و همچنین حمله به گذرگاه رفح از دست داده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی