سند لو رفته از سفارت آمریکا در قدس اشغالی/ محتوای سند چه بود؟+ سند

کدخبر: ۶۵۲۵۰۸
اقتصادنیوز: منابع خبری از لو رفتن سند جاسوسی سفارت آمریکا در قدس اشغالی از فلسطینی ها خبر داده و بخش هایی از محتوی آن را منتشر کردند.
سند لو رفته از سفارت آمریکا در قدس اشغالی/ محتوای سند چه بود؟+ سند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، روزنامه رای الیوم با اشاره به جزئیات جاسوسی سفارت آمریکا در قدس اشغالی از فلسطینی ها براساس این سند آورده است: در حالی که محافل نظامی و رسانه ای آمریکایی طی ساعات گذشته به خبر دست داشتن واشنگتن در عملیات بازگرداندن چهار اسیر صهیونیست از اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه پرداخته اند، سندی افشا شده که از جاسوسی سفارت آمریکا در سرزمین های اشغالی علیه فلسطینیان و به نفع سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی حکایت دارد.

محتوای این سند دیپلماتیک از "نگرانی" واشنگتن از واکنش فلسطینی ها به استفاده نظامی آمریکایی ها از اسکله شناور در ساحل نوار غزه حکایت دارد. آمریکا به ادعای کمک رسانی به مردم نوار غزه این اسکله را با همکاری رژیم صهیونیستی در ساحل این منطقه احداث کرده است.

خبر مرتبط
تیراندازی در این ایالت آمریکا / چند نفر زخمی شدند

اقتصادنیوز :در پی تیراندازی در مدیسون، مرکز ایالت ویسکانسین ایالات متحده، حداقل ۱۰ نفر زخمی شدند.

روزنامه رای الیوم نوشت: نگرانی آمریکا در این سند، فلسطینی‌ها را بیش از پیش به این برداشت رسانده است که از اسکله آمریکایی در نوار غزه در عملیات وحشیانه‌ای اخیر ارتش رژیم صهیونیستی در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه استفاده شده است. در این عملیات، ارتش رژیم اسرائیل برای بازگرداندن چهار اسیر خود صدها فلسطینی را شهید و زخمی کرد. این برداشت فلسطینی ها باعث شد که فرماندهی مرکزی آمریکا درصدد تکذیب مشارکت اسکله آمریکایی در عملیات ارتش رژیم اسرائیل در النصیرات برآمده و آن را رد کند.

خبر مرتبط
چین آمریکارا متهم کرد/ گرداب تسلیحاتی در دریای چین

اقتصادنیوز: معاون وزیر امور خارجه چین هشدار داد آمریکا عامل ایجاد بزرگترین چالش امنیتی در دریای چین جنوبی است و این حوزه را با استقرار نیروهای نظامی خود تبدیل به «گرداب یک رقابت تسلیحاتی» کرده است.

سند جاسوسی

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی