قاضی‌زاده هاشمی: اصولگرا هستم؛ اما تعلق حزبی و جناحی را برای کشور سم می‌دانم+فیلم

کدخبر: ۶۵۲۸۰۷
اقتصادنیوز: سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، مهمترین اقدام را احیای اخلاق در فضای سیاسی و اداری کشور دانست و گفت: دولت باید پاسخگو باشد و وعده‌های فضایی ندهد زیرا وعده‌های فضایی و عدم شفافیت نوعی بی‌اخلاقی با مردم است‌.
قاضی‌زاده هاشمی: اصولگرا هستم؛ اما تعلق حزبی و جناحی را برای کشور سم می‌دانم+فیلم

به گزارش اقتصادنیوز از ایرنا، «سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز سه‌شنبه -۲۲ خرداد- به مدت یک ساعت مهمان برنامه «صف اول» شبکه خبر است. وی در این برنامه ضمن پاسخگویی به برخی سوالات، محورها و برنامه های خود را تشریح خواهد کرد.

قاضی زاده هاشمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور آیت الله رئیسی و همراهان ایشان اظهار داشت: هنوز باور نکردم از بین ما رفتند و یاد برداران شهید در دولت را پاس می داریم.

وی در بازخوانی سوابق و تجربیات خود افزود: پنج دوره نمایند مجلس شورای اسلامی بودم و اکنون دومین دوره ریاست جمهوری به عنوان نامزد انتخابات شرکت کرده‌ام؛ رزومه کاملی از مجموعه اقدامات و سوابقم با جزئیات در اینترنت وجود دارد. به اختصار باید بگویم یک پدر، پزشک متخصص و جراح، یک استاد دانشگاه هستم. قاضی زاده قانونگذار و مجری قانون هستم و در دوره‌ای به عنوان معاون رئیس جمهور بودم همچنین مدیرعامل اندیشکده‌ای بودم که در رابطه با حمکرانی کشور مطالعاتی انجام دادم و در حوزه های سیاسی اجتماعی و اقتصادی دارم مسائل مزمن شده کشور به جز با انقلاب در سازوکارهای اداری کشور به جز پایدار و ریشه‌ای حل نخواهد شد.

فوریت را مسائل اقتصادی و اولویت را امور خانواده می‌دانم

قاضی‌زاده هاشمی در این برنامه، فوریت را در مسائل اقتصادی و اولویت را امور خانواده دانست و گفت: مسائل مزمن شده کشور جز با انقلاب در سازوکارهای اداری و به صورت پایدار و ریشه‌ای حل نخواهد شد.

به گزارش ایرنا، روز گذشته نخستین برنامه قاضی زاده هاشمی در شبکه یک در برنامه تلویزیونی با مردم کلید خورد.

«سعید جلیلی»، «سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی»، «محمد باقر قالیباف»، «علیرضا زاکانی»، «مصطفی پورمحمدی» و «مسعود پزشکیان» داوطلبان تایید صلاحیت شده چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند.

چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران برای انتخاب نهمین رئیس‌جمهور جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

این خبر تکمیل می‌شود...

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی