هشدار سخنگوی القسام به اسرائیل/ غافلگیری‌های زیادی در انتظار اشغالگران است

کدخبر: ۶۵۳۶۹۶
اقتصادنیوز: سخنگوی نظامی جنبش حماس و گردان‌های القسام تاکید کرد که دشمن منتظر ضربات دردآور و غافل‌گیری‌های ما باشد.
هشدار سخنگوی القسام به اسرائیل/ غافلگیری‌های زیادی در انتظار اشغالگران است

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سخنگوی گردان‌های قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس در پیامی از طریق شبکه اجتماعی تلگرامی به عملیات‌های ترکیبی و ویژه امروز گروه‌های مقاومت فلسطینی در هلاکت شماری از نظامیان ارتش کودک کش صهیونیستی در نوار غزه واکنش نشان داد.

در همین ارتباط، شبکه خبری الجزیره شنبه شب گزارش داد که ابوعبیده، سخنگوی گردان‌های قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس با هشدار به ارتش اشغالگران در غزه اعلام کرد که غافلگیری‌های زیادی در انتظار ارتش اشغالگران در غزه است. سخنگوی القسام تاکید کرد که عملیات ترکیبی و ویژه امروز ما در رفح تأکید دوباره‌ای بر شکست دشمن در برابر مقاومت ماست.  فرمانده نظامی حماس افزود: عملیات امروز ما ضربه‌ای دردآور به ارتش دشمن بود و ما از این غافل‌گیری‌ها بسیار در اختیار داریم.

سخنگوی گردان‌های قسام خاطرنشان کرد که ضربات درآور ما به دشمن هر کجا که باشند، ادامه خواهد یافت، ارتش اشغالگر در هر نقطه‌ای از خاک ما حضور داشته باشد، تنها تله‌های مرگ پیش روی خود خواهد یافت.‌

پیشتر، رسانه‌های فلسطینی امروز شنبه گزارش دادند که بر اثر انفجار یک نفربر در جریان درگیری‌ها در رفح، هشت نظامی صهیونیست به هلاکت رسیدند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی