نمایندگان مجلس با تعطیلی این جلسات مخالفت کردند

کدخبر: ۶۵۴۲۰۳
اقتصادنیوز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز با تعطیلی جلسات صحن در هفته آینده مخالفت کردند.
نمایندگان مجلس با تعطیلی این جلسات مخالفت کردند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، علی نیکزاد نایب رئیس مجس که ریاست جلسه علنی امروز مجلس را بر عهده دارد، با اشاره به ارسال نامه‌ای از سوی جمعی از نمایندگان برای تعطیلی جلسات علنی هفته آتی مجلس، گفت: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده برگزاری جلسات علنی در روزهای یکشنبه و دوشنبه 3 و 4 تیرماه در دستورکار نمایندگان قرار دارد اما جمعی از نمایندگان با ارسال نامه به هیات رئیسه تقاضا کردند که در جهت بالا رفتن مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری، هفته آینده جلسات صحن برگزار نشود.

وی افزود: بنابراین برای اینکه هیات رئیسه در این باره یک طرفه تصمیم نگیرد در این جلسه از نمایندگان رأی استمزاجی می‌گیریم تا در این باره تصمیم گیری کنیم.

خبر مرتبط
جلسه علنی مجلس آغاز شد/ بررسی یک قانون مهم درباره بازار خودرو

اقتصادنیوز: دقایقی پیش جلسه علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد و بررسی نحوه اجرای قانون ساماندهی بازار خودرو در دستورکار این جلسه قرار گرفت.

نایب رئیس مجلس در این باره بیان کرد: اگر نمایندگان با این موضوع موافقت کردند در این باره در هیات رئیسه تصمیمگیری می‌کنیم و اگر موافقت نکردند قطعا موضوع را در هیات رئیسه مطرح نخواهیم کرد.

در نهایت در این جلسه در این باره رأی گیری شد و نمایندگان از مجموع 234 نماینده حاضر در جلسه علنی با 101 رأی موافق، 104 رأی مخالف و 2 رأی ممتنع، با تعطیلی جلسات علنی هفته آینده مجلس مخالفت کردند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی