خبر مهم پیمان جبلی از مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری

کدخبر: ۶۵۴۴۳۰
اقتصادنیوز: رئیس سازمان صداوسیما گفت: بعد از مناظره‌ اول، طبق برآوردهای اولیه ما بالای ۹۲ درصد مردم از مناظره رضایت داشتند.
خبر مهم پیمان جبلی از مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره مناظر‌ه‌های انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: برخی از دیدگاه‌ها نظرات نخبگانی و تخصصی است که بین اصحاب رسانه و نخبگان سیاسی در جریان است؛ البته بخش عمده نیز نظرات عامه‌ی مردم است.

وی افزود: بعد از مناظره‌ی اول، طبق برآوردهای اولیه ما بالای 92 درصد مردم از مناظره رضایت داشتند.

رئیس سازمان صداوسیما عنوان کرد: اولین مناظره به‌دلیل ادای احترام ما نسبت به شهدا و هم‌چنین ورود نامزدها به سالن قرعه‌کشی و خودِ مراسم قرعه‌کشی و برنامه‌ریزی برای عدم ورود همزمان نامزدها و نیز انجام مراسم استقبال تا حدود نیم‌ساعت از 18 الی 18.30 زمان برد.

خبر مرتبط
پاسخ به موضوع جنجالی مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری/ تحریم‌ها بر اقتصاد ایران تاثیر نداشت؟

برخی کاندیداها ادعا می‌کنند تحریم‌ها بر اقتصاد ایران اثر نداشته و با وجود تحریم و روابط محدود خارجی، می‌توان رشد اقتصادی بالاتر از 8درصد و بادوام داشت.

وی بیان کرد: امروز جلسه‌ای را با نمایندگان نامزدها خواهیم داشت و  قرعه‌کشی هر چهار مناظره را امروز انجام خواهیم داد.

خبر مرتبط
روزنامه اعتماد: اگر در انتخابات شرکت نکنیم، وضع موجود تشدید می شود

با برخی افراد که منافع‌شان در خراب شدن زیرساخت‌های کشور و افزون شدن و ادامه یافتن تحریم‌هاست و مشتاق آمدن ترامپ هستند، بلکه کشور به سوی جنگ برود هیچ دلیلی برای شرکت در انتخابات قانع‌کننده نیست و خورشید هم بر آن گواه بدهد کارگر نمی‌افتد.

در مناظره‌های بعدی تأخیرِ چند دقیقه‌ای در شروع را نخواهیم داشت و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم نهایتا تا ساعت 20.05 آغاز شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی