علت جنگ مستمر اسرائیل مشخص شد/ نتانیاهو به اهداف جنگ رسیده است؟

کدخبر: ۶۵۴۸۶۵
اقتصادنیوز: یکی از مقام‌های آمریکایی گفته که فقدان طرح تل‌آویو برای پس از جنگ غزه، استراتژی کنونی را به «دستورالعملی برای جنگ مستمر» تبدیل می‌کند.
علت جنگ مستمر اسرائیل مشخص شد/ نتانیاهو به اهداف جنگ رسیده است؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، این مقام آمریکایی به شبکه خبری سی.بی.اس گفت: «اسرائیل به هدف خود برای حذف حماس از نوار غزه نزدیک نشده است.»

این مقام آمریکایی همچنین خاطرنشان کرد: «اسرائیلی‌ها به هدف خود یعنی نابودی حماس نزدیک نشده‌اند، به‌ویژه که صدها مبارز فلسطینی به جنگ ادامه می‌دهند و مایل‌ها تونل دست‌نخورده و ناشناخته باقی مانده‌اند.»

در این میان، یحیی السنوار، رهبر حماس هم همچنان به فعالیتش ادامه می‌دهد.

خبر مرتبط
تظاهرات گسترده خانواده‌های اسرای اسرائیل مقابل خانه نتانیاهو

اقتصادنیور: خانواده‌های اسرای اسرائیلی مقابل منزل بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دست به تجمع اعتراضی زده‌اند.

این مقام آمریکایی همچنین خاطرنشان کرد که فقدان طرح پس از جنگ در غزه از سوی تل‌آویو استراتژی کنونی در تداوم جنگ را در پی داشته است.

در این میان، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز بر نابودی ظرفیت‌های حکمرانی و نظامی حماس به عنوان شروط این رژیم برای پایان دادن به جنگ غزه تاکید دارد.

خبر مرتبط
واکنش حماس به پاسخ اسرائیل درباره توافق آتش بس

اقتصادنیوز: یکی از رهبران جنبش حماس در اظهاراتی گفت که این جنبش پاسخ روشنی از سوی رژیم صهیونیستی درباره توافق مبادله اسرا نشنیده است.

همچنین یکی از مفسران فلسطینی کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی گفته که حماس به صورت موفقیت آمیزی در حال احیای حضورش در نوار غزه است و تاکید کرد، انتظارات تل‌آویو درباره حمله به رفح و عملیات زمینی اذهان عمومی را منحرف می‌کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی