مقر فرماندهی اسرائیل زیر آتش پهپادهای حزب الله+ جزئیات

کدخبر: ۶۵۵۲۴۶
اقتصادنیوز: جنبش حزب‌الله لبنان در ادامه حمایت از گروه‌های مقاومت فلسطینی به مقر فرماندهی رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی حمله پهپادی انجام داد.
مقر فرماندهی اسرائیل زیر آتش پهپادهای حزب الله+ جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، جنبش حزب‌الله لبنان امروز یکشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که مقر فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف حمله پهپادی قرار داده است.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه اول خود اعلام کرد که در راستای حمایت از مردم مقاوم فلسطین و پشتیبانی از مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی صبح امروز یکشنبه با چندین پهپاد انتحاری مقر فرماندهی و محل استقرار افسران و نظامیان رژیم صهیونیستی را در پادگان «بیت هلل» هدف قرار داده و پهپادها مستقیما به اهداف برخورد کرده و منجر به زخمی و هلاک شدن تعدادی از افسران و نظامیان رژیم صهیونیستی شده است.

خبر مرتبط
نگرانی اسرائیل از هدف قرار گرفتن گنبد آهنین توسط حزب الله

اقتصادنیوز: برخی مسئولان آمریکایی اعلام کردند که پیامدهای جنگ میان رژیم صهیونیستی و حزب الله گسترده و ویرانگر خواهد بود.

این سومین بار است که حزب الله طی یک ماه گذشته این مقر را هدف حملات خود قرار داد است. شهرک صهیونیست‌نشین مذکور در نزدیکی روستای فلسطینی «قیطیه» واقع در شمال شرق فلسطین اشغالی قرار داد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی