دعوت این صنف سینمایی به مشارکت در انتخابات

کدخبر: ۶۵۵۹۴۳
اقتصادنیوز: انجمن تهیه کنندگان سینمای ایران مردم را به مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.
دعوت این صنف سینمایی به مشارکت در انتخابات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در متن این پیام آمده است :«ملت بزرگ ایران نیک می داند انتخابات سرنوشت ساز پیش رو نقش تعیین کننده‌ای در ترسیم آینده کشور داشته و هرگونه بی تفاوتی، سهل انگاری و کوتاهی نسبت به آن، زیان بار خواهد بود.
امروز باید پذیرفت رفع نارضایتی عمومی حاکم بر کشور، مشکلات فراوان صنفی و برخوردهای غیرفرهنگی با پدیده های فرهنگی، فیلترینگ و هرگونه اراده در تغییر شرایط فعلی، تنها از طریق صندوق های رای میسر است و بی تفاوتی و عدم مشارکت در انتخابات، ضمن تثبیت وضع موجود، خسارت های جبران ناپذیری را بر ملت و کشور وارد خواهد ساخت.
ما بر این باوریم که تحقق عدالت اجتماعی ورفاه ملت شایسته ایران درگرو مشارکت در این انتخابات است و این انتخابات فرصت بزرگی برای حاکمیت است تا خواسته های به حق و مطالبات و آرمان های زمین مانده ملت را مورد توجه قرار دهد. اکثریت هیات مدیره انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران متواضعانه و در عین حال مصرانه از عموم مردم فهیم و موقعیت شناس کشور، خصوصا هنرمندان عزیز و فرهیخته دعوت می‌نماید در این شرایط حساس به هیچ وجه از حق خود صرف نظر ننموده و با  عدم مشارکت مؤید وضع فعلی نشوند. بیائید سرنوشت خود را به دست گرفته و دست در دست هم با انتخابی آگاهانه مسیر تغییر و پیشرفت کشور را فراهم سازیم .»

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی