تخلفات انتخاباتی را به این شماره گزارش کنید

کدخبر: ۶۵۶۰۲۲
اقتصادنیوز: رئیس هیات بازرسی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری استان تهران از شهروندان این استان خواست تا تخلفات انتخاباتی را به سامانه تلفنی ۴۵۵۰۰ گزارش کنند.
تخلفات انتخاباتی را به این شماره گزارش کنید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم،  اسداله تقی زاده روز پنجشنبه در جلسه بازرسین چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  در استان تهران گفت: طبق قانون تبلیغات نامزدهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت 8 صبح امروز(پنجشنبه7تیرماه) ممنوع بوده است و شهروندان استان تهران در صورت مشاهده هرگونه تخلفات  تبلیغاتی نامزدها حتما موارد را از طریق تماس با تلفن 45500 هیات بازرسی انتخابات استان تهران مطرح کنند.

 وی ادامه داد :در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  (جمعه 8 تیرماه)  اقدامات خوبی صورت گرفته و تلاش داریم با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات لازم، انتخاباتی منظم و به دور از حاشیه برگزار کنیم.

خبر مرتبط
ستاد انتخابات اطلاعیه داد+ متن اطلاعیه

اقتصادنیوز: ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره ۷ اعلام کرد: آقای سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نامزد انتخابات ریاست جمهوری انصراف خود را به وزارت کشور اعلام نموده است.

تقی زاده اظهار کرد: شهروندان استان تهران می‌توانند شکایات و گزارش‌های خود را از طریق تماس با شماره 45500 با پیش‌شماره 021  (از امروز 7تیرماه ) تا پایان روز رای‌گیری به این هیات اطلاع‌رسانی کنند.

وی همچنین رعایت بی طرفی را مهمترین ویژگی بازرسان عنوان کرد و افزود: رویکرد هیات بازرسی استان و شهرستان‌های تابعه تلاش برای اجرای مطلوب انتخابات و برگزاری انتخاباتی سالم است.

خبر مرتبط
تبلیغات انتخابات تمام شد

اقتصادنیوز: فرصت تبلیغات نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری به پایان رسید.

مدیرکل بازرسی استانداری تهران گفت: بازرسان به منظور تضمین حسن جریان، صحت و اجرای مطلوب، سلامت و صیانت از آرای مردم در روند برگزاری انتخابات در استان تهران ماموریت دارند و  تمهیداتی اندیشیده شده تا به هیچ عنوان  روز رای گیری در محل شعب اخذ رای تبلیغات محیطی له یا علیه نامزدهای ریاست جمهوری صورت نگیرد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی