استاندار قم: هیچ‌یک از شعب نمی‌توانند نتایج را اعلام کنند

کدخبر: ۶۵۶۳۱۶
اقتصادنیوز: استاندار قم تاکید کرد: هیچ یک از شعب نمی‌توانند نتایج را اعلام کنند.
استاندار قم: هیچ‌یک از شعب نمی‌توانند نتایج را اعلام کنند

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از مهر، سید محمدآقامیری بامداد شنبه پس از پایان رای گیری در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در استان قم حداکثر مشارکت را داشته ایم که به همین دلیل از همه شهروندان استان قم، علما و مرجعیت که در عرصه جهاد تبیین نقش آفرین بودند سپاسگزاریم.

استاندار قم بیان کرد: پس از اعلام پایان زمان برگزاری انتخابات، شعب اخذ رای بسته شد و نفراتی که در شعبه حضور داشتند رای آنها دریافت شد.

وی گفت: صندوق های رای در شعب اخذ رای باز شده و در حال حاضر در حال شمارش است و پس از صورتجلسه نتایج در سامانه ثبت می شود و عوامل اجرایی و نظارت باید تا پایان فرآیند شمارش آرا و صورتجلسه در شعب حضور داشته باشند.

آقامیری با بیان اینکه هیچ یک از شعب نمی توانند نتایج را اعلام کنند بیان کرد: بر اساس قانون نتایج باید به وزارت کشور اعلام شود و در نهایت از سوی وزارت کشور نتایج اعلام می شود تا شائبه ای پیش نیاید.

وی در ادامه عنوان کرد: انتشار صورتجلسه شعب اخذ رای تخلف است و انتشار آن در فضای مجازی قابلیت جرم انگاری دارد و فرمانداری ها، دهیاری ها و همه ارکان استان حق انتشار نتایج را ندارند و این امر بخشنامه ای بوده که به استان اعلام شده است.

استاندار قم در پایان ابراز کرد: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در استان قم هیچ مشکلی نداشته و بدون هرگونه حاشیه برگزار شده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی