عملیات پهپادی گسترده حزب الله علیه اسرائیل

کدخبر: ۶۵۶۷۱۰
اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای صهیونیستی اذعان کردند که در عملیات پهپادی حزب‌الله لبنان علیه جولان اشغالی ۹ صهیونیست زخمی شده‌اند.
عملیات پهپادی گسترده حزب الله علیه اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، عملیات پهپادی حزب‌الله لبنان علیه یکی از مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی تلفات سنگینی را به دشمن صهیونیست تحمیل کرده است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که در نتیجه انفجار یکی از پهپادهای انتحاری حزب‌الله لبنان در جولان اشغالی ۹ صهیونیست زخمی شده‌اند که جراحت ۳ نفر از آنان شدید گزارش شده است.

خبرنگار المیادین عملیات پهپادی حزب‌الله لبنان علیه پادگان صهیونیستی «راویه» را بی‌سابقه عنوان و تصریح کرد که منقطه هدف گرفته‌شده در این عملیات ۱۵ کیلومتر از مرز لبنان و سرزمین‌های اشغالی فاصله دارد.

گفتنی است کمی پیش‌تر حزب‌الله لبنان اعلام کرد که مقر گردان‌های زرهی تیپ ۱۸۸ ارتش رژیم صهیونیستی در پادگان «راویه» را هدف حمله پهپادی قرار داده است.

خبر مرتبط
تانک مرکاوای اسرائیل هدف حزب الله لبنان قرار گرفت

اقتصادنیوز: جنبش حزب‌الله لبنان امروز (شنبه) از تداوم حملات به مواضع رژیم صهیونیستی و هدف قرار دادن یک تانک مرکاوای این رژیم خبر داد.

بر اساس اعلام حزب‌الله لبنان در این حمله پهپادی ساختمان مقر فرماندهی و محل حضور نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی مورد اصابت قرار گرفته و به آتش کشیده شده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی