ادعای اسرائیل درباره پایان حملات به رفح/ اعزام نیرو به جبهه شمال

کدخبر: ۶۵۶۷۶۷
اقتصادنیوز: یک رسانه اسرائیلی مدعی شد که عملیات نظامی در رفح و به جنگ علیه غزه به شکل کنونی آن پایان می‌یابد.
ادعای اسرائیل درباره پایان حملات به رفح/ اعزام نیرو به جبهه شمال

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که ارتش این رژیم در روزهای آینده قصد دارد به عملیات نظامی خود در رفح و نیز به جنگ علیه غزه به شکل کنونی آن پایان دهد. براساس این گزارش، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حال گفت وگو با فرماندهان ارشد ارتش درباره پایان عملیات در رفح و تغییر چشمگیر در شکل و شیوه جنگ کنونی علیه نوار غزه است.

به گزارش این رسانه صهیونیستی، این به معنای ورود به مرحله حملات و تهاجمات متمرکز و مشخص همراه با حملات هوایی است.

نتانیاهو هفته گذشته در مصاحبه‌ای با کانال ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرده بود که نبردها به شکل کنونی که ارتش این رژیم در رفح به راه انداخته است، در شرف پایان است.

نتانیاهو اعلام کرده بود که مرحله شدید نبردها علیه حماس در شرف پایان است و این بدان معنا نیست که جنگ در شرف پایان است، اما جنگ در مرحله شدید آن در رفح در شرف پایان است و در مرحله بعد، تعدادی از نیروهای خود را در جبهه شمال مستقر خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا، پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی