تصمیم مهم لوفت هانزا / این پروازها به حالت تعلیق درآمد

کدخبر: ۶۵۶۹۶۵
اقتصادنیوز: شرکت آلمانی لوفت هانزا اعلام کرد که پروازهای شبانه خود را به مقصد و مبدأ بیروت را به دلیل تشدید اوضاع امنیتی تا ۳۱ جولای (دهم مرداد) به حالت تعلیق درآورده است.
تصمیم مهم لوفت هانزا / این پروازها به حالت تعلیق درآمد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  این شرکت افزود: تغییر پروازها به لبنان از ۲۹ ژوئن آغاز شد و پروازهای روزانه مانند قبل انجام می شود.

شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال، یکی از زیرمجموعه های گروه لوفت هانزا، همچنین اعلام کرد که به دلیل تحولات در مرز لبنان و اسرائیل، پروازهای شبانه به بیروت را تا پایان ماه جولای متوقف و همه پروازها در طول روز انجام خواهد شد.

از ابتدای عملیات طوفان الاقصی توسط مقاومت فلسطین در نوار غزه علیه نظامیان اشغالگر، مقاومت اسلامی لبنان نیز با هدف درگیر کردن بخشی از توان نظامی اشغالگران عملیات گسترده‌ای را در شمال فلسطین اشغالی آغاز کرد.

خبر مرتبط
هشدار دبیرکل سابق ناتو به آلمان/تردید در کمک به اوکراین به پوتین انگیزه می‌دهد

اقتصادنیوز: دبیر کل سابق ناتو تاکید کرد که آلمان با تردید درباره کمک بیشتر به اوکراین، باعث طولانی شدن جنگ می‌شود.

رسانه های رژیم صهیونیستی با اذعان به تأثیرات ضربات سخت رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان به شمال فلسطین اشغالی اعلام کرده اند که عملیات حزب الله به جنگ فرسایشی و درهم کوبیدن شهرک‌های صهیونیست نشین در این منطقه تبدیل شده است.

بهره گیری حزب الله لبنان از تسلیحات مدرن، سلاح های ضد زره و دقیق، باعث رعب و وحشت در میان اشغالگران شده و بخش اعظم شهرک های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی تخلیه شده‌اند.

به گفته کارشناسان نظامی رژیم صهیونیستی، حزب الله لبنان به تنهایی، نیمی از توان ارتش این رژیم را در جبهه شمال درگیر کرد و مانع از حضور قدرتمندانه ارتش اشغالگر در جبهه جنوب شد.

پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

خبر مرتبط
پیروزی و صعود ژرمن‌ها در بازی پرماجرای یورو 2024 آلمان

اقتصادنیوز: در دومین بازی از شب نخست دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی یورو 2024، شب گذشته (شنبه) از ساعت 22:30 به وقت تهران در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک شهر دورتموند، تیم ملی آلمان موفق شد حریف خود دانمارک را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و با توجه به بازی حساب‌ شده و کم‌نقص خود در دفاع و حمله سیگنال قهرمانی صادر کند.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی