حزب الله لبنان این دو شهرک جدید را هم هدف قرار داد

کدخبر: ۶۵۶۹۷۸
اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان اعلام کرد که موضع‌گیری نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در ۲ شهرک صهیونیست‌نشین واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است.
حزب الله لبنان این دو شهرک جدید را هم هدف قرار داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر،  حزب‌الله لبنان در بیانیه‌هایی جداگانه از حملات جدید خود به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شهرک‌های صهیونیست‌نشین واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

اداره اطلاع‌رسانی حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض‌های دشمن اسرائیلی به روستاهای مقاوم جنوبی و خانه‌های امن به ویژه در شهرک البیاضه، رزمندگان مقاومت اسلامی روز دوشنبه یکم جولای ۲۰۲۴ ساختمان‌هایی را در شهرک گرانوت هجلیل که از سوی نظامیان دشمن مورد استفاده قرار می‌گرفت با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض‌های دشمن اسرائیلی به روستاهای مقاوم جنوبی و خانه‌های امن به ویژه در شهرک بلیدا، رزمندگان مقاومت اسلامی روز دوشنبه یکم جولای ۲۰۲۴ ساختمان‌هایی را در شهرک کفرگلعادی که از سوی نظامیان دشمن مورد استفاده قرار می‌گرفت با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

از سوی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی نیز به حملات متجاوزانه خود به جنوب لبنان ادامه می‌دهد. خبرنگار الجزیره گزارش داد که یک پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک «جویا» در جنوب لبنان را هدف قرار داده است.

کمی پیش‌تر نیز خبرنگار المیادین گزارش داد که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک «کفرشوبا» در جنوب لبنان را گلوله‌باران کرده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی