دفتر امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان بیانیه داد/ آخرین موضع مولوی عبدالحمید در انتخابات ریاست جمهوری

کدخبر: ۶۵۷۴۲۲
اقتصادنیوز: در آستانه برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، یکی از خبرهایی که حاشیه‌ساز شده و به‌‎ویژه در فضای مجازی دست به دست می‌شود، حمایت مولوی عبدالحمید از مسعود پزشکیان بود که با تکذیب دفتر او همراه شد.
دفتر امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان بیانیه داد/ آخرین موضع مولوی عبدالحمید در انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش اقتصادنیوز، روز گذشته برخی رسانه‌ها خبری درباره اعلام حمایت مولوی عبدالحمید از مسعود پزشکیان را منتشر کردند. در محتوای این خبر آمده بود که مجمع مشورتی مولوی عبدالحمید، مدیر حوزه دارالعلوم مکی زاهدان از مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری حمایت می‌کند. خبری که امروز با انتشار اطلاعیه دفتر مولوی عبدالحمید تکذیب شد.

براساس گزارش برنا، دفتر امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان با صدور بیانیه‌ای به گمانه‌زنی‌های درباره حمایت وی از کاندیدای خاصی واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده است: شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید تا کنون در مورد هیچ‌کدام از کاندیداهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اظهارنظر نکرده‌اند.

در این بیانیه از کاربران و عموم مردم خواسته شده اخبار و مطالب مربوط به مولوی عبدالحمید را از سایت رسمی وی و شبکه‌های اجتماعی وابسته به آن دنبال کنند.

پزشکیان درباره مولوی عبدالحمید چه گفت؟

در حالی‌که اخباری درباره اعلام حمایت مولوی عبدالحمید از پزشکیان با واکنش‌هایی همراه بوده و دست به دست می‌شود، پزشکیان نیز در آخرین مناظره‌ای که دیشب از شبکه یک سیما پخش شد، اشاره‌ای هرچند کوتاه به مولوی عبدالحمید داشت.

پزشکیان، در میان اظهارات خود، در مورد مطرح شدن ادعای توهین وی به مولوی عبدالحمید گفت: دروغ محض است که می‌گویند من به مولوی عبدالحمید، بزرگ بلوچستان توهین کرده‌ام. پول دادند تا این دروغ را پخش کنند.

81nzAquiP5k7

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی