4 عضو داعشی در این استان عراق به هلاکت رسیدند+ جزئیات

کدخبر: ۶۵۷۴۳۶
اقتصادنیوز: مرکز اطلاع رسانی نظامی ارتش عراق امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که در پی حمله هوایی ارتش این کشور به مواضع عناصر گروه تروریستی داعش در استان دیالی، چند عضو داعش به هلاکت رسیدند.
4 عضو داعشی در این استان عراق به هلاکت رسیدند+ جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، هواپیماهای اف ۱۶ ارتش با استفاده از اطلاعات دقیق دریافتی از سازمان اطلاعات نظامی و با هماهنگی تیم عملیات هدف گیری فرماندهی عملیات مشترک، اقدام به هدف قرار دادن مواضع عناصر تروریستی داعش کرد.

این بیانیه افزود: یک نیروی مشترک از لشکر اول پیاده به همراه نیروهای اطلاعات نظامی عازم محل مذکور در اطراف سد العظیم شدند که در نتیجه این عملیات، چهار جسد عناصر تروریستی کشف شد که یکی از آنها از سرکردگان گروه تروریستی داعش بوده است.

در این بیانیه همچنین آمده است: علاوه بر اجساد آنها، تجهیزات فنی و لجستیک تروریست ها نیز کشف شد.

اول تیرماه جاری نیز فرماندهی ستاد عملیات مشترک عراق از کشف اجساد سه عنصر تروریستی داعش پس از حمله هوایی جنگنده‌های اف ۱۶ عراق در وادی الشای در شمال این کشور خبر داد.

خبر مرتبط
«هدف حیاتی» اسرائیل در تیررس ارتش یمن و مقاومت عراق

اقتصادنیوز: سخنگوی نیروهای مسلح یمن از هدف قرار دادن یک «هدف حیاتی» اسرائیل با همکاری مقاومت عراق خبر داد.

فرماندهی ستاد عملیات مشترک عراق در این باره اعلام کرد: در پی حمله هوایی جنگنده‌های اف ۱۶ عراق در وادی الشای در منطقه کرکوک، اجساد سه عنصر تروریستی داعش در این منطقه هدف کشف شد.

دو روز پس از آن (سوم تیرماه جاری) نیز در حمله جنگنده‌های عراق به مقر تروریست‌ها در استان صلاح الدین واقع در مرکز عراق، چند تروریست کشته شدند.

خبرگزاری رسمی عراق در این باره گزارش داد در پی رصد دقیق اطلاعاتی، جنگنده‌های اف ۱۶ در جریان دو حمله هوایی، مخفیگاه‌ها و تونل‌های تروریست‌ها در صلاح الدین را هدف قرار دادند که منجر به تخریب کامل آنجا و هلاکت هفت تروریست از جمله یکی از سرکرده‌های خطرناک تروریست‌ها شد.

خبر مرتبط
دستور برگزاری مراسم محرم از سوی عراق صادر شد

اقتصادنیوز: وزیر کشور عراق با تاکید بر افزایش تلاش‌ها برای تقویت امنیت و ثبات در این کشور از فراهم کردن مقدمات برگزاری مراسم‌های ماه محرم و به ویژه اربعین خبر داد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی