ناطق نوری با پزشکیان دیدار کرد

کدخبر: ۶۵۸۰۵۶
اقتصادنیوز: رئیس اسبق مجلس شورای اسلامی شنبه شب ۱۶ تیر ۱۴۰۳ با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، برگزیده شدن دکتر مسعود پزشکیان از سوی مردم ایران را به وی تبریک گفت.
ناطق نوری با پزشکیان دیدار کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر ناطق‌نوری در این دیدار برخی پیشنهادات و تجارب کاری خود را به رئیس جمهور منتخب ارائه کرد.

دکتر پزشکیان نیز با قدردانی از نظرات و دیدگاه‌های حجت‌الاسلام والمسلمین ناطق‌نوری، بر آمادگی خود جهت دریافت و بهره‌مندی از این دیدگاه‌ها در طول دوران مسئولیت ریاست جمهوری تاکید کرد.

مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری روز جمعه ۱۵ تیر سال ۱۴۰۳ در سراسر کشور برگزار شد و حدود ۵۰ درصد از واجدین شرایط در انتخابات شرکت کردند.

خبر مرتبط
تبریک ریاست جمهوری پزشکیان به سبک ژاپنی ها

اقتصادنیوز: فومیو کیشیدا نخست وزیر ژاپن در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهور اسلامی ایران را تبریک گفت و تاکید کرد که توکیو خواستار گسترش همکاری‌ها با تهران است.

بر اساس نتایج نهایی اعلام شده از سوی وزارت کشور مسعود پزشکیان با کسب ۱۶ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۰۳ رأی از مجموع ۳۰ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۱۵۷ رأی به عنوان نهمین رئیس جمهور اسلامی ایران انتخاب شد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی