القسام هزاران نیروی جدید به جنگ تل‌آویو فرستاد/ انفجار ملت فلسطین به وقوع پیوست

کدخبر: ۶۵۸۲۴۳
اقتصادنیوز: ابوعبیده جنگ در «رفح» را مکمل تخریب هدفمند و کشتار غیرنظامیان دانست.
القسام هزاران نیروی جدید به جنگ تل‌آویو فرستاد/ انفجار ملت فلسطین به وقوع پیوست

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ابوعبیده سخنگوی گردان‌های عزالدین القسام (شاخه نظامی جنبش حماس) امروز یکشنبه تأکید کرد که عملیات طوفان الاقصی، سرآغاز مقاومت ملت فلسطین در برابر تجاوزات اسرائیل نبوده، بلکه انفجار ملت فلسطین در برابر جنایات دشمن است.

ابوعبیده با اشاره به اینکه ملت فلسطین به خاطر پابیندی به سرزمین خود، با کشتار جمعی مجازات می‌شود، گفت: «با پاکسازی نژادی و کشتار هدفمند در کرانه باختری، قدس و نوار غزه، جنایات اسرائیل به اوج خود رسیده است».

وی با بیان اینکه نظرسنجی‌های مستقل نشان می‌دهد که پس از چند ماه جنگ، چگونه ملت فلسطین حامی مقاومت است، تصریح کرد: «ما بدون حمایت خارجی، همچنان در غزه می‌جنگیم. ملت ما نیز بدون غذا و دارو، ایستاده است».

سخنگوی القسام ادامه داد: مجاهدان ما از ۹ ماه پیش تاکنون، ارتش دشمن را که تحت حمایت آمریکا و انگلیس قرار دارد، در هم شکسته است. ارتش اسرائیل، از غیرنظامیان به عنوان سپر انسانی استفاده می‌کند.

خبر مرتبط
شهادت یک مقام حماس در پی حملات اسرائیل

اقتصادنیوز: یکی از مسئولان جنبش حماس در پی حمله هوایی ارتش اسرائیل به شهادت رسید.

ابوعبیده با بیان اینکه، جنایات اسرائیل، دروغین بودن نهاد‌های بین‌المللی را نشان داد، گفت: همه ۲۴ گردان ما با سایر گروه‌های مقاومت، با دشمن مبارزه کردند و آن را در غزه شکست دادند. برای نظامیانی که مانند دزد‌ها در منازل مخفی شده‌اند، هیچ جایی در غزه وجود ندارد».

ابوعبیده جنگ در «رفح» را مکمل تخریب هدفمند و کشتار غیرنظامیان دانست و گفت: «قدرت مجاهدان برای جنگ و ایستادگی، بسیار بیشتر شده است و آتش انتقامی که دشمن شعله‌ور کرده، برای نابودی تمامی توطئه‌هایش کافی است».

خبر مرتبط
حماس: منتظر پاسخ اسرائیل به پیشنهادمان هستیم

اقتصادنیوز: یکی از مسوولان جنبش حماس اعلام کرد که این جنبش منتظر پاسخ اسرائیل به پیشنهادش برای آتش‌بس در غزه است.

سخنگوی القسام با اشاره به اینکه وضعیت نیروی انسانی این گردان‌ها بسیار خوب است، تأکید کرد: ما در این مدت موفق شده‌ایم هزاران نیروی جدید، جذب کنیم. ما برای مقابله با اسرائیل، در سراسر خاک خود، توانمندی‌های دفاعی خود را تقویت کرده‌ایم».

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی