تلفات نظامیان اسرائیلی در شمال و جنوب فلسطین اشغالی افزایشی شد

کدخبر: ۶۵۸۲۵۹
اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای امروز (یکشنبه) از هلاکت و زخمی شدن چند نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال و جنوب فلسطین اشغالی خبر دادند.
تلفات نظامیان اسرائیلی در شمال و جنوب فلسطین اشغالی افزایشی شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای هلاکت یکی دیگر از نظامیان خود را در نبردهای جنوب غزه تایید کرد.

در بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی در این باره آمده است: یک فرمانده گروهان در گردان مهندسی ۶۰۱ با درجه سرگرد در نبردهای جنوب غزه کشته شد.

رسانه‌های صهیونیستی نیز اعلام کردند در پی حمله نیروهای فلسطینی به‌وسیله یک موشک ضدزره، یک نظامی کشته و یک نفر دیگر به‌شدت زخمی شده است.

همزمان رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که یک نظامی ارتش رژیم اشغالگر در حمله موشکی حزب‌الله به یک موضع نظامی در نزدیکی شهرک «زرعیت» در شمال فلسطین اشغالی زخمی شده است.

خبر مرتبط
توئیت هشدار‌آمیز کنعانی خطاب به حامیان اسرائیل

اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه نوشت: ننگ حمایت از این همه جنایت صهیونیست‌ها در نوار غزه، تا ابد بر پیشانی حامیان این رژیم باقی خواهد ماند.

حزب‌الله لبنان نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: پایگاه‌های نظامی اسرائیل در «لیمان» و مقر لشکر ۹۱ در پادگان «ایلیت» را با موشک کاتیوشا بمباران کردیم.

از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی مقاومت فلسطین در نوار غزه در اکتبر ۲۰۲۳، هر کدام از گروه‌های مقاومت منطقه به نحوی در این عملیات شرکت کرده و در این میان حزب‌الله لبنان نقش مهمی را در درگیر کردن بخش قابل توجهی از توان ارتش رژیم صهیونیستی به خود ایفا کرده است.

به گزارش ایرنا، با گذشت ۲۷۵ روز از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و تحمیل قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

خبر مرتبط
رهبر انصارالله: ناوبری اسرائیل مختل شده است

اقتصادنیوز: هبر انصارالله یمن در سخنرانی گفت: ناوبری اسرائیل تقریباً به نصف رسیده و مختل شده است و در دریای سرخ تقریباً ترددی توسط کشتی‌های این رژیم وجود ندارد.

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۳۰ تیر

   اقتصادنیوز:‌ در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی