هشدار دبیرکل حزب‌الله لبنان درباره وضعیت غزه/ آیا جایز است این شرایط ادامه یابد؟

کدخبر: ۶۵۸۸۰۱
دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: هفته‌ها است که هیچ کمکی وارد غزه نشده و این منطقه با خطر شیوع گرسنگی، وبا و بیماری‌ها مواجه است؛ آیا جایز است که این شرایط در غزه ادامه یابد؟
هشدار دبیرکل حزب‌الله لبنان درباره وضعیت غزه/ آیا جایز است این شرایط  ادامه یابد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، دبیرکل حز‌الله لبنان در سخنرانی خود در شب چهارم محرم در حسینیه سیدالشهداء بیروت، گفت که جبهه حمایت نظامی از غزه در لبنان، عراق و یمن پشتیبانی سیاسی در سوریه و ایران، یک تصویر فرح بخش را در مقابل مواضع ناراحت‌کننده جهان اسلام و جهان عرب به نمایش می‌گذارد.

سید مقاومت لبنان افزود:« هر مسلمان عاقلی از خود می‌پرسد که آیا کشورهای عربی و اسلامی واقعا نمی‌توانند هیچ کاری برای غزه انجام دهند؟ ما بر این باوریم که باید در این زمینه به وظیفه خود عمل کنیم». 

حسن نصرالله در ادامه گفت: «هفته‌ها است که هیچ کمکی وارد غزه نشده و این منطقه با خطر شیوع گرسنگی، وبا و بیماری‌ها مواجه است؛ آیا جایز است که این شرایط در غزه ادامه یابد؟»

او همچنین با اشاره به جنایات بی شمار اشغالگران در غزه و کشتار زنان و کودکان و سالمندان تأکید کرد که ارتش اسرائیل بی اخلاق‌ترین ارتش دنیا است و حقیقت آن در حال بروز و ظهور است.

سید حسن نصرالله همچنین با اشاره به پیام قیام حضرت امام حسین (ع) گفت: «بزرگ‌تر و قوی‌تر و مهم‌تر از سخنان امام حسین (ع) پیدا نمی‌کنیم که فرمود: «آیا نمى‌بینید که به حق عمل نمى‌شود و از باطل نهى نمى‌شود؟ براستى که مؤمن باید به [مرگ و ]دیدار خدا روى آورد. پس من مرگ را جز سعادت، و زندگى با ستمگران را جز رنج و ملال نمى‌بینم».

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی