واکنش این مقام اسرائیلی به سخنان سید حسن نصرالله: جنگ باید تمام شود!

کدخبر: ۶۵۸۹۷۴
اقتصادنیوز: «گیورا آیلند» رئیس سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به سخنان سید حسن نصرالله دبیر کل جنبش حزب‌الله واکنش نشان داد.
واکنش این مقام اسرائیلی به سخنان سید حسن نصرالله: جنگ باید تمام شود!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، یک مقام سابق رژیم صهیونیستی در واکنش به سخنان دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان، خواستار توقف جنگ علیه غزه و بازگشت صهیونیست‌ها به خانه‌هایشان شد.

وی گفت: نصرالله درست می‌گوید، شرط لازم برای بازگشت ساکنان شمال (فلسطین اشغالی) به خانه‌های خود پایان یافتن جنگ در غزه است.

سید حسن نصرالله عصر امروز (چهارشنبه) در سخنانی تأکید کرد: عملیات ما دشمن را در شمال درگیر می‌کند و عملاً ۱۰۰۰ افسر و نظامی اسرائیلی مجبور می‌شوند در آنجا بمانند،هدف جبهه پشتیبانی لبنان از غزه خسته کردن دشمن و سلب فرصت حل و فصل نبرد در نوار غزه به نفع خود است و امروز می‌بینیم که ارتش دشمن به دلیل ترس از نفوذ گروه‌های مقاومت به ویژه با از دست دادن تجهیزات جاسوسی قادر به تخلیه شمال نیست.

خبر مرتبط
حمله ارتش اسرائیل به بلندی‌های جولان سوریه

اقتصادنیوز: ارتش رژیم صهیونیستی به اهدافی متعلق به ارتش سوریه در بلندی‌های جولان حمله کرد.

وی اضافه کرد: از طریق نبرد خود می‌توانیم دشمن را از تجاوز به غزه منحرف کنیم و به او بفهمانیم که اگر می‌خواهد جلوی آن را بگیرد، باید تجاوز خود به غزه را متوقف کند. طرف‌های خارجی نیز متوجه شده‌اند که توقف نبرد جبهه شمال با توقف تجاوز به غزه مرتبط است.

سید حسن نصرالله در ادامه اظهار داشت: ارتش رژیم اشغالگر از کمبود نیرو رنج می‌برد و به همین دلیل مجبورند حریدی‌ها را وادار به رفتن به سربازی کنند. ارتش دشمن همچنین مجبور به تمدید خدمت اجباری است و این تأثیر اقتصادی و اجتماعی بزرگی بر اسرائیل دارد.

خبر مرتبط
اسرائیل لب به اعتراف گشود/ هلاکت 681 نظامی در نوار غزه

اقتصادنیوز: ارتش رژیم صهیونیستی در سایه ادامه سیاست هدفمند سانسور شدید تلفات نظامیان خود به هلاکت ۶۸۱ نظامی خود در نوار غزه اعتراف کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سهام

   اقتصادنیوز: امروز ارزش معاملات خرد سهام افت کرد و شاخص‌ها رشد اندکی را ثبت کردند.

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی